UP Business Camp 20164. ročník konference o cestě k úspěšnému podnikání

Sobota 5. 11. 2016
Prostory Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Tř. 17. listopadu 8
Olomouc
Mapa

Videopozvánka

Rozsahem a kvalitou výjimečná akce v Olomouci

UP Business Camp 2016 je jednodenní konference pro studenty, začínající podnikatele a firmy, která navazuje na tři úspěšné ročníky z minulých let. Program je rozdělen do tří tematických bloků, "Jak rozjet firmu", "Marketing včera a dnes" a "Podnikání se srdcem". Jeho součástí jsou rovněž diskuze, workshopy a networkingová setkání. Cílem je nabídnout všem účastníkům kvalitní řečníky, kteří se podělí o své bohaté zkušenosti, reflektovat nejnovější trendy v podnikání a inspirovat k probuzení podnikatelského ducha v každém z nás.

Přednášející

Pokud se říká, že začátky jsou vždy nejtěžší, tak v podnikání to platí dvojnásob. Každá úspěšná firma někdy začínala a musela čelit počátečním neúspěchům. Právě tomuto tématu je věnován první blok programu. Uvést svůj nápad v život, zejména pak získat investory pro svůj projekt, není jednoduché. Kdo jiný ví lépe, co začátek podnikání obnáší, než zástupci z řad úspěšných start-upů, investorů a specialistů na e-commerce, kteří se podělí o své zkušenosti.

Máme začínající firmu se skvělým produktem, ale jak jej dostat do povědomí zákazníků? Marketing hraje již dlouhou dobu nezastupitelnou roli v podnikání. Dokládají to mimo jiné vysoké náklady v rámci firemního rozpočtu. Tento obor se rovněž dynamicky vyvíjí, což se snaží reflektovat druhý blok programu. Online marketing se stal základním komponentem strategií firem a analytické metody jsou využívány den ode dne sofistikovaněji. Za samostatnou kategorii lze označit propagaci skrze internetová videa, která dala vzniknout nové generaci tzv. youtuberů.

Ačkoliv se to může zdát nemožné, peníze vždy nemusí být v podnikání na prvním místě. Řada moderních projektů je postavena na konceptu prospěšné činnosti ve vztahu k veřejnosti s cílem přispět ke změně negativních poměrů ve společnosti. Cílem tohoto bloku je představit myšlenku sociálního podnikání a současně obohatit odbornou diskuzi o pohled úspěšných žen z prostředí českého businessu.

Inspirace nakonecKdy začít? Proč ne hned?!

Cílem závěrečné části je inspirovat a motivovat účastníky konference, aby se odhodlali uskutečnit své sny, a probudit v sobě podnikatelského ducha. O své životní příběhy se podělí zkušení řečníci a autoři prosperujících projektů lokálního charakteru s celorepublikovým přesahem.

Pavla Gomba pracuje od roku 2000 jako výkonná ředitelka UNICEF ČR. Před tím působila na Nizozemské obchodní komoře a obchodním oddělení Dánského velvyslanectví v Praze. Jako konzultant pracovala rovněž na finančním oddělení Magistrátu města Masvingo… » Číst vícePavla Gomba pracuje od roku 2000 jako výkonná ředitelka UNICEF ČR. Před tím působila na Nizozemské obchodní komoře a obchodním oddělení Dánského velvyslanectví v Praze. Jako konzultant pracovala rovněž na finančním oddělení Magistrátu města Masvingo v Zimbabwe. V letech 2004 – 2010 vykonávala funkci člena Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. Od roku 2008 je členkou Správní rady Nadace rozvoje občanské společnosti a v roce 2013 byla zvolena členkou vládního Výboru pro práva dítěte. Pavla Gomba absolvovala obor Finance na VŠE Praha. Pravidelně publikuje na aktuální témata z oblasti rozvojové pomoci a mezinárodní bezpečnosti, na základě zkušeností z cest do krizových oblastí vydala knihu „Slyšíte nás“. V roce 2013 a 2014 byla vyhodnocena jako 35. nejvlivnější žena České republiky magazínem Forbes.

Jiří Hlavenkahttps://goo.gl/YoZJmn

Jiří Hlavenka získal inženýrský titul na Strojí fakultě VUT, je specialistou na e-commerce a stál rovněž u počátků českého internetu, což dokazuje také třicítka publikací a nespočet článků na téma internetu a telekomunikačních technologií. V… » Číst víceJiří Hlavenka získal inženýrský titul na Strojí fakultě VUT, je specialistou na e-commerce a stál rovněž u počátků českého internetu, což dokazuje také třicítka publikací a nespočet článků na téma internetu a telekomunikačních technologií. V současnosti se však věnuje zejména oblasti inovativního podnikání, a to zejména z pozice investora, a pomáhá tak perspektivním start-upům. Mimo jiné vešel do povědomí české veřejnosti jako spoluzakladatel úspěšného vyhledávače letenek Skypicker, dnes fungujícího pod názvem Kiwi.

Dita Přikrylováhttp://www.czechitas.cz/

Dita Přikrylová je absolventkou dvou magisterských programů na Masarykově univerzitě: Aplikované Informatiky a Systémového inženýrství. Založila a vede organizaci Czechitas, která vzdělává a inspiruje ženy v IT. Cílem sociálního projektu je zlomit… » Číst víceDita Přikrylová je absolventkou dvou magisterských programů na Masarykově univerzitě: Aplikované Informatiky a Systémového inženýrství. Založila a vede organizaci Czechitas, která vzdělává a inspiruje ženy v IT. Cílem sociálního projektu je zlomit bariéry a stereotypy, které holkám brání vydat se do světa IT a vybavit je dostatečnými technickými dovednostmi a sebevědomím. Tým získal ocenění Social Impact Award 2015, EU Citizen 2016 a Dita patří mezi inovátory NewEurope100. Letos ji vybral Forbes mezi žebříček 30 nejvlivnějších lidí pod 30 let.

Petr Procházkawww.skinners.cc

Petr se svým vynálezem "ponožkoboty" - Skinners uspěl nejen na portálu Kickstarter a díky crowdfundingu vysbíral tento rok více než 20 milionů korun. Taky má zkušenosti s prací s Petrem Ludwigem v GrowJob Institutu a zakládáním start-upu od úplného… » Číst vícePetr se svým vynálezem "ponožkoboty" - Skinners uspěl nejen na portálu Kickstarter a díky crowdfundingu vysbíral tento rok více než 20 milionů korun. Taky má zkušenosti s prací s Petrem Ludwigem v GrowJob Institutu a zakládáním start-upu od úplného začátku až po úspěšný produkt, který se prodává do více než 60 zemí světa.

Maja Ošťádalováhttps://goo.gl/qLu7IJ

Maja Ošťádalová je seniorní konzultantka v oblasti public relations. Vedla několik týmů PR konzultantů, které pracovaly pro klienty v regionu CEE, zejména nadnárodní korporace a technologické firmy. Působila několik let v BBC World Service, jimž… » Číst víceMaja Ošťádalová je seniorní konzultantka v oblasti public relations. Vedla několik týmů PR konzultantů, které pracovaly pro klienty v regionu CEE, zejména nadnárodní korporace a technologické firmy. Působila několik let v BBC World Service, jimž předcházela práce ve zpravodajství a investigativní žurnalistice TV NOVA.

Igor Třeslínhttp://storyous.com/

Igor Třeslín je podnikatelem a v současnosti také investorem, který se angažuje zejména v oblasti gastrobyznysu. Po jeho projektech jako Lunchtime a Bookio se dostal do povědomí mnohých taktéž jako spoluzakladatel služby Dámejídlo.cz. Z oblastí jeho… » Číst víceIgor Třeslín je podnikatelem a v současnosti také investorem, který se angažuje zejména v oblasti gastrobyznysu. Po jeho projektech jako Lunchtime a Bookio se dostal do povědomí mnohých taktéž jako spoluzakladatel služby Dámejídlo.cz. Z oblastí jeho aktivit nelze vyloučit ani IT či neziskový sektor. Aktuálně působí mimo jiné jako CEO v perspektivním podniku Storyous.

Tereza Jurečkováhttp://pragulic.cz/

Tereza Jurečková vystudovala Management v neziskovém sektoru na Ostravské univerzitě a Studia občanského sektoru na Karlově univerzitě, kde se od září věnuje také výzkumu sociálních podniků v rámci doktorského studia. Je spoluzakladatelkou… » Číst víceTereza Jurečková vystudovala Management v neziskovém sektoru na Ostravské univerzitě a Studia občanského sektoru na Karlově univerzitě, kde se od září věnuje také výzkumu sociálních podniků v rámci doktorského studia. Je spoluzakladatelkou sociálního podniku Pragulic, který zaměstnává lidi bez domova jako průvodce městem. Od svého vzniku nejen že získal řadu ocenění v oblasti sociálního podnikání, ale vybudoval si dobrou pověst i za hranicemi Prahy. Tereza Jurečková byla taktéž zařazena do prestižního žebříčku časopisu Forbes 30 pod 30 pro rok 2016.

Petr Homolahttps://hinty.cz/

Petr Homola vystudoval systémové inženýrství a informatiku na Mendelově Univerzitě v Brně. Začínal v jedné z největších a neúspěšnějších světových analytických firem Good Data, následně pracoval pro slevový portál Vykupto.cz. Dnes je z něho zkušený… » Číst vícePetr Homola vystudoval systémové inženýrství a informatiku na Mendelově Univerzitě v Brně. Začínal v jedné z největších a neúspěšnějších světových analytických firem Good Data, následně pracoval pro slevový portál Vykupto.cz. Dnes je z něho zkušený analytik a marketér v Hinty.cz.

Jan Linhartwww.seolinhart.cz

Jan Linhart již v mládí propadl kouzlu internetového marketingu. V jedné chvíli vlastnil dokonce více než 4000 různých domén. Ve svém mladém věku je dnes ředitelem vlastní marketingové agentury SEO Linhart, která se může chlubit jedním z největších… » Číst víceJan Linhart již v mládí propadl kouzlu internetového marketingu. V jedné chvíli vlastnil dokonce více než 4000 různých domén. Ve svém mladém věku je dnes ředitelem vlastní marketingové agentury SEO Linhart, která se může chlubit jedním z největších portfolií webů na českém trhu. Jan Linhart je rovněž spoluautorem knihy 333 tipů a triků pro SEO.

Barbora Říhová a Martin Chalupeckýgivt.cz

Klikni a pomáhej - tak zní motto olomouckého start-upu, díky kterému můžete z každého online nákupu věnovat peníze na dobrou věc, aniž byste zaplatili cokoliv navíc. Tohle nečekané spojení e-commerce a konání dobra už pomáhá dvěma tisícům… » Číst víceKlikni a pomáhej - tak zní motto olomouckého start-upu, díky kterému můžete z každého online nákupu věnovat peníze na dobrou věc, aniž byste zaplatili cokoliv navíc. Tohle nečekané spojení e-commerce a konání dobra už pomáhá dvěma tisícům neziskových organizací a to ve spolupráci s více než pěti sty e-shopy. Jak těžké je s takovým projektem prorazit na českém trhu a jakým vývojem si start-up projde od doby, kdy je pouhou myšlenkou do získání první investice? Jak si při růstu udržet neformální startupové prostředí? I to vám prozradí Barbora Říhová a Martin Chalupecký, kteří stáli u zrodu celého projektu.

Daniel Langer – Moderátorhttp://www.hospodskykviz.cz/

Daniel Langer, kroměřížský rodák žijící třetím rokem v Olomouci. Začínal jako moderátor Hospodského kvízu, dnes jej spolupořádá po celé republice. Ve volném čase si rád zahraje deskovou hru a doufá, že v životě kápne na lidi, s nimiž bude sdílet… » Číst víceDaniel Langer, kroměřížský rodák žijící třetím rokem v Olomouci. Začínal jako moderátor Hospodského kvízu, dnes jej spolupořádá po celé republice. Ve volném čase si rád zahraje deskovou hru a doufá, že v životě kápne na lidi, s nimiž bude sdílet lásku ke stejné hudbě nejen u reprobeden.

Panenky pro UNICEF a Čuprkolo

Zúčastněte se programu Adopce panenek, který jsme pro Vás připravili spolu s organizací UNICEF v rámci konference UP Business Camp 2016. Každá panenka představuje jedno dítě, které pomůžete zachránit! Přidejte se. Více informací jak děti podpořit naleznete na Facebooku (Adoptuj panenku a zachraň dítě na UP) www.facebook.com/AdoptujPanenkuUPBC.

Pamatujete si jak minulý ročník pan Čupr přislíbil svou účast, avšak nakonec nedorazil a následně slíbil dodatečný workshop, se kterým to dopadlo stejně? A pamatujete si, že my jsme Vám na oplátku slíbili něco výjimečné? My své sliby plníme a proto pro každého účastníka UP Business Campu 2015, který se konference zúčastní i tenhle rok máme speciální překvapení - při registraci si bude moct zatočit ČUPRKOLO, kde ho budou čekat zajímavé odměny.

Networking party

UP Business Camp 2016 Afterparty

Kdy:5. 11. 2016, 19:00

Kde:U-klub

Afterparty pro účastníky konference UP Business Camp 2016.

Uzavřená společnost.

.

Harmonogram

8:00–9:00Registrace účastníků

09:00–09:15Zahájení konference

09:15–09:55Barbora Říhová a Martin Chalupecký - GIVT.CZ (Příběh start-upu, který pomáhá)

09:55–10:35Igor Třeslín - STORYOUS (Jak nastartovat business)

10:35–11:15Jiří Hlavenka (Inovativní podnikání: ČR jako druhé Švýcarsko?)

11:20–11:50Workshop - Jan Špacír / coffee break I (Jak na marketingovou automatizaci)

11:55–12:35Jan Linhart - SEOLINHART (Content marketing - tvořte obsah, který má smysl)

12:35–13:15Petr Homola - HINTY.CZ (Datová analýza v praxi)

13:15–14:25Oběd (Formou teplého bufetu)

14:25–15:05Tereza Jurečková - PRAGULIC (Sociální podnikání)

15:05–15:45Pavla Gomba - UNICEF ČR (Jak generovat zisk v neziskovém sektoru)

15:45–16:25Dita Přikrylová - CZECHITAS (Zázraky se dějí mimo komfortní zónu)

16:30–17:00Workshop - Lukáš Dadej / coffee break II (Facebook marketing pro hrdiny)

17:05–17:45Maja Ošťádalová (Svět PR)

17:45–18:25Petr Procházka - SKINNERS (Crowdfunding pro každého)

18:25–18:30Závěrečné slovo

8:00–9:00Registrace účastníků

09:00–09:15Zahájení konference

09:15–09:55Barbora Říhová a Martin Chalupecký - GIVT.CZ (Příběh start-upu, který pomáhá)

09:55–10:35Igor Třeslín - STORYOUS (Jak nastartovat business)

10:35–11:15Jiří Hlavenka (Inovativní podnikání: ČR jako druhé Švýcarsko?)

11:20–11:50Workshop - Jan Špacír / coffee break I (Jak na marketingovou automatizaci)

11:55–12:35Jan Linhart - SEOLINHART (Content marketing - tvořte obsah, který má smysl)

12:35–13:15Petr Homola - HINTY.CZ (Datová analýza v praxi)

13:15–14:25Oběd (Formou teplého bufetu)

14:25–15:05Tereza Jurečková - PRAGULIC (Sociální podnikání)

15:05–15:45Pavla Gomba - UNICEF ČR (Jak generovat zisk v neziskovém sektoru)

15:45–16:25Dita Přikrylová - CZECHITAS (Zázraky se dějí mimo komfortní zónu)

16:30–17:00Workshop - Lukáš Dadej / coffee break II (Facebook marketing pro hrdiny)

17:05–17:45Maja Ošťádalová (Svět PR)

17:45–18:25Petr Procházka - SKINNERS (Crowdfunding pro každého)

18:25–18:30Závěrečné slovo

Workshopy

Lukáš Dadej je opravdový marketingový hrdina, který přiletí kdykoliv je nějaká firma v nesnázích se svým Facebook marketingem! Má více než 10 let zkušenosti s tvorbou webů a jejich online propagací na Facebooku v Česku i zahraničí. Jako lektor navíc… » Číst víceLukáš Dadej je opravdový marketingový hrdina, který přiletí kdykoliv je nějaká firma v nesnázích se svým Facebook marketingem! Má více než 10 let zkušenosti s tvorbou webů a jejich online propagací na Facebooku v Česku i zahraničí. Jako lektor navíc připravil školení, jimiž prošly desítky spokojených studentů.

Senior Emailing Automation Consultant - Actum+

Honza má v Actum+ na starosti strategické návrhy emailingových kampaní a automatizaci marketingu. E-mailingu se naplno věnuje již více než 3 roky a za tu dobu připravoval desítky zajímavých…
» Číst víceSenior Emailing Automation Consultant - Actum+

Honza má v Actum+ na starosti strategické návrhy emailingových kampaní a automatizaci marketingu. E-mailingu se naplno věnuje již více než 3 roky a za tu dobu připravoval desítky zajímavých kampaních pro největší společnosti v ČR

Reference

Mgr. Pavel Mráz,   http://www.bforb.cz/

„UP Business Camp je v Olomouckém kraji opravdu výjimečnou událostí pro začínající i uvažující podnikatele. Je plný inspirace, kvalitních informací i následovatelných příběhů. Věřím, že dává a bude dávat všem účastníkům vždy to, pro co si přišli, a hlavně motivaci jít ve svém podnikání, nebo ve svých nápadech stále kupředu. Dobrá práce, díky za ni.“

Zdeňka & Eduard,   http://best-sportcentrum.cz/

„Pro začínající mladé podnikatele skvělý start a načerpání zajímavých informací, pro ostřílené profíky rozšíření obzorů - tak vnímáme UP Business Camp my - Zdeňka & Eduard z BESTu :-) Vstoupit mezi odvážné, kreativní a sebevědomé nadšence je podle našeho názoru tím nejlepším a nejefektivnějším startem, který si člověk může přát. Na viděnou na dalším ročníku campu.“

Nikola Dašková,   http://www.pastichefilmz.org/

„Zúčastnila jsem se minulého ročníku UP Business Campu a opravdu to stálo za to! Natolik obohacující a praktické přednášky, workshopy a především networking vám může nabídnout jedině Business Camp. Opravdu skvělý zážitek!“

Registrace

Tato akce již proběhla. Registrace jsou uzavřeny.

Účast potvrdili

Martin Marek
Adam Štencl
Tomáš Harazin
Jan Pěrůžek
Kateřina Zelinková
Dana Jurková
Dave Kočí
Ivan Neumann
Barbora Říhová
Blanka Poštulková
Zobraz všechny účastníky (142)Staňte se i VY členem UP Business Clubu. Pro více info klikněte ZDE

Partneři

Organizátor a generální partner

Partneři

Mediální partneři

Kontakty

Michal Kukučka

+420 732 707 837

michal.kukucka@vtpup.cz