UP Business Camp 20164. ročník konference o cestě k úspěšnému podnikání

Sobota 5. 11. 2016
Prostory Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Tř. 17. listopadu 8
Olomouc
Mapa

Videopozvánka

Rozsahem a kvalitou výjimečná akce v Olomouci

UP Business Camp 2016 je jednodenní konference pro studenty, začínající podnikatele a firmy, která navazuje na tři úspěšné ročníky z minulých let. Program je rozdělen do tří tematických bloků, "Jak rozjet firmu", "Marketing včera a dnes" a "Podnikání se srdcem". Jeho součástí jsou rovněž diskuze, workshopy a networkingová setkání. Cílem je nabídnout všem účastníkům kvalitní řečníky, kteří se podělí o své bohaté zkušenosti, reflektovat nejnovější trendy v podnikání a inspirovat k probuzení podnikatelského ducha v každém z nás.

Přednášející

Pokud se říká, že začátky jsou vždy nejtěžší, tak v podnikání to platí dvojnásob. Každá úspěšná firma někdy začínala a musela čelit počátečním neúspěchům. Právě tomuto tématu je věnován první blok programu. Uvést svůj nápad v život, zejména pak získat investory pro svůj projekt, není jednoduché. Kdo jiný ví lépe, co začátek podnikání obnáší, než zástupci z řad úspěšných start-upů, investorů a specialistů na e-commerce, kteří se podělí o své zkušenosti.

Máme začínající firmu se skvělým produktem, ale jak jej dostat do povědomí zákazníků? Marketing hraje již dlouhou dobu nezastupitelnou roli v podnikání. Dokládají to mimo jiné vysoké náklady v rámci firemního rozpočtu. Tento obor se rovněž dynamicky vyvíjí, což se snaží reflektovat druhý blok programu. Online marketing se stal základním komponentem strategií firem a analytické metody jsou využívány den ode dne sofistikovaněji. Za samostatnou kategorii lze označit propagaci skrze internetová videa, která dala vzniknout nové generaci tzv. youtuberů.

Ačkoliv se to může zdát nemožné, peníze vždy nemusí být v podnikání na prvním místě. Řada moderních projektů je postavena na konceptu prospěšné činnosti ve vztahu k veřejnosti s cílem přispět ke změně negativních poměrů ve společnosti. Cílem tohoto bloku je představit myšlenku sociálního podnikání a současně obohatit odbornou diskuzi o pohled úspěšných žen z prostředí českého businessu.

Inspirace nakonecKdy začít? Proč ne hned?!

Cílem závěrečné části je inspirovat a motivovat účastníky konference, aby se odhodlali uskutečnit své sny, a probudit v sobě podnikatelského ducha. O své životní příběhy se podělí zkušení řečníci a autoři prosperujících projektů lokálního charakteru s celorepublikovým přesahem.

Pavla Gomba pracuje od roku 2000 jako výkonná ředitelka UNICEF ČR. Před tím působila na Nizozemské obchodní komoře a obchodním oddělení Dánského velvyslanectví v Praze. Jako konzultant pracovala rovněž na finančním oddělení Magistrátu města Masvingo… » Číst vícePavla Gomba pracuje od roku 2000 jako výkonná ředitelka UNICEF ČR. Před tím působila na Nizozemské obchodní komoře a obchodním oddělení Dánského velvyslanectví v Praze. Jako konzultant pracovala rovněž na finančním oddělení Magistrátu města Masvingo v Zimbabwe. V letech 2004 – 2010 vykonávala funkci člena Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. Od roku 2008 je členkou Správní rady Nadace rozvoje občanské společnosti a v roce 2013 byla zvolena členkou vládního Výboru pro práva dítěte. Pavla Gomba absolvovala obor Finance na VŠE Praha. Pravidelně publikuje na aktuální témata z oblasti rozvojové pomoci a mezinárodní bezpečnosti, na základě zkušeností z cest do krizových oblastí vydala knihu „Slyšíte nás“. V roce 2013 a 2014 byla vyhodnocena jako 35. nejvlivnější žena České republiky magazínem Forbes.

Jiří Hlavenkahttps://goo.gl/YoZJmn

Jiří Hlavenka získal inženýrský titul na Strojí fakultě VUT, je specialistou na e-commerce a stál rovněž u počátků českého internetu, což dokazuje také třicítka publikací a nespočet článků na téma internetu a telekomunikačních technologií. V… » Číst víceJiří Hlavenka získal inženýrský titul na Strojí fakultě VUT, je specialistou na e-commerce a stál rovněž u počátků českého internetu, což dokazuje také třicítka publikací a nespočet článků na téma internetu a telekomunikačních technologií. V současnosti se však věnuje zejména oblasti inovativního podnikání, a to zejména z pozice investora, a pomáhá tak perspektivním start-upům. Mimo jiné vešel do povědomí české veřejnosti jako spoluzakladatel úspěšného vyhledávače letenek Skypicker, dnes fungujícího pod názvem Kiwi.

Dita Přikrylováhttp://www.czechitas.cz/

Dita Přikrylová je absolventkou dvou magisterských programů na Masarykově univerzitě: Aplikované Informatiky a Systémového inženýrství. Založila a vede organizaci Czechitas, která vzdělává a inspiruje ženy v IT. Cílem sociálního projektu je zlomit… » Číst víceDita Přikrylová je absolventkou dvou magisterských programů na Masarykově univerzitě: Aplikované Informatiky a Systémového inženýrství. Založila a vede organizaci Czechitas, která vzdělává a inspiruje ženy v IT. Cílem sociálního projektu je zlomit bariéry a stereotypy, které holkám brání vydat se do světa IT a vybavit je dostatečnými technickými dovednostmi a sebevědomím. Tým získal ocenění Social Impact Award 2015, EU Citizen 2016 a Dita patří mezi inovátory NewEurope100. Letos ji vybral Forbes mezi žebříček 30 nejvlivnějších lidí pod 30 let.

Igor Třeslínhttp://storyous.com/

Igor Třeslín je podnikatelem a v současnosti také investorem, který se angažuje zejména v oblasti gastrobyznysu. Po jeho projektech jako Lunchtime a Bookio se dostal do povědomí mnohých taktéž jako spoluzakladatel služby Dámejídlo.cz. Z oblastí jeho… » Číst víceIgor Třeslín je podnikatelem a v současnosti také investorem, který se angažuje zejména v oblasti gastrobyznysu. Po jeho projektech jako Lunchtime a Bookio se dostal do povědomí mnohých taktéž jako spoluzakladatel služby Dámejídlo.cz. Z oblastí jeho aktivit nelze vyloučit ani IT či neziskový sektor. Aktuálně působí mimo jiné jako CEO v perspektivním podniku Storyous.

Zdeněk Kortišhttp://www.blackstuff.cz/

Zdeněk Kortiš je milovníkem a sběratelem whisky, pracuje také jako whisky ambassador pro největšího importéra prémiových spiritů a hlavně je provozovatelem úspěšného olomouckého podniku The BLACK STUFF Irish Pub & Whisky Bar, který získal prestižní… » Číst víceZdeněk Kortiš je milovníkem a sběratelem whisky, pracuje také jako whisky ambassador pro největšího importéra prémiových spiritů a hlavně je provozovatelem úspěšného olomouckého podniku The BLACK STUFF Irish Pub & Whisky Bar, který získal prestižní ocenění Czech Bar Awards 2015 v kategorii „Nejlepší pub/pivní bar“. Řadí se tak mezi špičku tuzemských gastronomických zařízení.

Petr Homolahttps://hinty.cz/

Petr Homola vystudoval systémové inženýrství a informatiku na Mendelově Univerzitě v Brně. Začínal v jedné z největších a neúspěšnějších světových analytických firem Good Data, následně pracoval pro slevový portál Vykupto.cz. Dnes je z něho zkušený… » Číst vícePetr Homola vystudoval systémové inženýrství a informatiku na Mendelově Univerzitě v Brně. Začínal v jedné z největších a neúspěšnějších světových analytických firem Good Data, následně pracoval pro slevový portál Vykupto.cz. Dnes je z něho zkušený analytik a marketér v Hinty.cz.

Tereza Jurečkováhttp://pragulic.cz/

Tereza Jurečková vystudovala Management v neziskovém sektoru na Ostravské univerzitě a Studia občanského sektoru na Karlově univerzitě, kde se od září věnuje také výzkumu sociálních podniků v rámci doktorského studia. Je spoluzakladatelkou… » Číst víceTereza Jurečková vystudovala Management v neziskovém sektoru na Ostravské univerzitě a Studia občanského sektoru na Karlově univerzitě, kde se od září věnuje také výzkumu sociálních podniků v rámci doktorského studia. Je spoluzakladatelkou sociálního podniku Pragulic, který zaměstnává lidi bez domova jako průvodce městem. Od svého vzniku nejen že získal řadu ocenění v oblasti sociálního podnikání, ale vybudoval si dobrou pověst i za hranicemi Prahy. Tereza Jurečková byla taktéž zařazena do prestižního žebříčku časopisu Forbes 30 pod 30 pro rok 2016.

Daniel Langer – Moderátor...

Daniel Langer, kroměřížský rodák žijící třetím rokem v Olomouci. Začínal jako moderátor Hospodského kvízu, dnes jej spolupořádá po celé republice. Ve volném čase si rád zahraje deskovou hru a doufá, že v životě kápne na lidi, s nimiž bude sdílet… » Číst víceDaniel Langer, kroměřížský rodák žijící třetím rokem v Olomouci. Začínal jako moderátor Hospodského kvízu, dnes jej spolupořádá po celé republice. Ve volném čase si rád zahraje deskovou hru a doufá, že v životě kápne na lidi, s nimiž bude sdílet lásku ke stejné hudbě nejen u reprobeden.

???TBA

Další řečníci budou zveřejněni v průběhu následujících týdnů.

ČUPRKOLO

Pamatujete si jak minulý ročník pan Čupr přislíbil svou účast, avšak nakonec nedorazil a následně slíbil dodatečný workshop, se kterým to dopadlo stejně? A pamatujete si, že my jsme Vám na oplátku slíbili něco výjimečné? My své sliby plníme a proto pro každého účastníka UP Business Campu 2015, který se konference zúčastní i tenhle rok máme speciální překvapení - při registraci si bude moct zatočit ČUPRKOLO, kde ho budou čekat zajímavé odměny.

Networking party

UP Business Camp 2016 Teaser

Kdy:11. 10. 2016, 18:00

Kde:UPoint

Diskuzní podvečer se zakladateli Hospodského kvízu v ČR.

Téma: Hospodský kvíz jako podnikatelský záměr?

UP Business Camp 2016 Afterparty

Kdy:5. 11. 2016, 20:00

Kde:U-klub

Afterparty pro účastníky konference UP Business Camp 2016

Uzavřená společnost.

Harmonogram

8:00–9:00Registrace účastníků

9:00–9:15Zahájení konference

9:15–11:15Blok I - Jak založit Firmu

11:15–11:55Coffee Break/Workshop I

11:55–13:15Blok II - Marketing dnes a zítra

13:15–14:30Oběd

14:30–16:30Blok III - Podnikání srdcem

16:30–17:10Coffee Break/Workshop II

17:10–18:30Inspirace nakonec

8:00–9:00Registrace účastníků

9:00–9:15Zahájení konference

9:15–11:15Blok I - Jak založit Firmu

11:15–11:55Coffee Break/Workshop I

11:55–13:15Blok II - Marketing dnes a zítra

13:15–14:30Oběd

14:30–16:30Blok III - Podnikání srdcem

16:30–17:10Coffee Break/Workshop II

17:10–18:30Inspirace nakonec

Reference

Mgr. Pavel Mráz,   http://www.bforb.cz/

„UP Business Camp je v Olomouckém kraji opravdu výjimečnou událostí pro začínající i uvažující podnikatele. Je plný inspirace, kvalitních informací i následovatelných příběhů. Věřím, že dává a bude dávat všem účastníkům vždy to, pro co si přišli, a hlavně motivaci jít ve svém podnikání, nebo ve svých nápadech stále kupředu. Dobrá práce, díky za ni.“

Zdeňka & Eduard,   http://best-sportcentrum.cz/

„Pro začínající mladé podnikatele skvělý start a načerpání zajímavých informací, pro ostřílené profíky rozšíření obzorů - tak vnímáme UP Business Camp my - Zdeňka & Eduard z BESTu :-) Vstoupit mezi odvážné, kreativní a sebevědomé nadšence je podle našeho názoru tím nejlepším a nejefektivnějším startem, který si člověk může přát. Na viděnou na dalším ročníku campu.“

Nikola Dašková,   http://www.pastichefilmz.org/

„Zúčastnila jsem se minulého ročníku UP Business Campu a opravdu to stálo za to! Natolik obohacující a praktické přednášky, workshopy a především networking vám může nabídnout jedině Business Camp. Opravdu skvělý zážitek!“

Registrace

Volných míst: 231 z 250

Vstupné

Early Bird Základní - 1490 Kč vč. DPH (Cena platná do 30. 9., poté 1990 Kč)

Early Bird Student - 750 Kč vč. DPH (Cena platná do 30. 9., poté 990 Kč, nutné prokázat status studenta na místě)

Business Club Základní - 1490 Kč vč. DPH (Pro členy UP Business Club)

Business Club Student - 750 Kč vč. DPH (Pro členy UP Business Club, nutné prokázat status studenta na místě)

Pro účast na této akci se prosím přihlaste nebo registrujte.

Přihlásit

Účast potvrdili

Michal Kukučka
Martin Marek
Adam Štencl
Tomáš Harazin
Jan Pěrůžek
Kateřina Zelinková
Dana Jurková
Dave Kočí
Ivan Neumann
Barbora Říhová
Zobraz všechny účastníky (19)Staňte se i VY členem UP Business Clubu. Pro více info klikněte ZDE

Partneři

Organizátor

Partneři

Mediální partneři

Kontakty

Michal Kukučka

+420 732 707 837

michal.kukucka@vtpup.cz