UP Business Camp 2015Konference o cestě k úspěšnému podnikání

Sobota 17. října 2015
Pevnost poznání
Ulice 17. listopadu 7 Olomouc
areál Korunní pevnůstky
Mapa

Videopozvánka

Rozsahem a kvalitou výjimečná akce v Olomouci

Koncept UP Business Camp 2015 je založen na cíli a chuti být startovním krokem pro začátek podnikání. Chceme, aby každý zúčastněný cítil po skončení konference touhu změnit svět a ostartovat svůj vlastní byznys nebo si realizovat svůj životní sen. V neformální náladě proto přinášíme inspiraci, vzděláváme a propojujeme podnikavce ve všech existujících či zatím neexistujících oborech.

Přednášející

Tomáš Čupr vytváří, investuje, podniká. Nesmírně inspirativní člověk, který změnil český národ. Založil Slevomat.cz a DameJidlo.cz. Investuje v Rohlik.cz a Twisto.cz.

Petr Ludwig, autor knihy Konec prokrastinace, bestselleru, který se věnuje boji s chorobným odkládáním úkolů a povinností. Jeho knihy se za rok od vydání prodalo 30.000 výtisků, čímž se stala jednou z nejrychleji prováných českých knih v historii. Před osmi lety založil vzdělávací institut GrowJOB, který převádí aktuální vědecké poznatky z oblasti neurověd a behaviorální ekonomie do firemní praxe. Institut pomáhá zlepšovat vnitřní motivaci, efektivitu práce a spokojenost lidí ve firmách.

Lukáš Krčil a Martin Zdražilhttp://www.digitalbrain.cz/

Za začátku si říkali DigitalBrain 1.0 (hypotéza), jejich cílem bylo získat potencionální místo na trhu a začít budovat své jméno. Úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat, a tak přišla aktualizace na verzi DigitalBrain 2.0 (stabilizace). Pohádkový příběh ale pokračuje a teď je tady DigitalBrain 3.0 (expanze a vize). Když se ohlédne zpět, udělali by něco jinak?

Jitka Zoderová je mladá, aktivní a úspěšná. Mezi její aktivity patří například BusinessAnimals.cz - sociální sítě pro obchodníky, kterou byla spoluzakladetelkou a CEO. Nyní je zároveň také majitelka start-upu Snídaně s. r. o.

Vlastimil Vodičkahttp://www.napadroku.cz/

Vlastimil založil své první s.r.o. ještě jako středoškolák, s naivní vizí dobýt svět. Dnes je partnerem Vodafone Nápadu Roku, analytikem ve společnosti Pioneers ve Vídni a senior associate v “Investment Readiness” Programu Světové banky. Od roku… » Číst víceVlastimil založil své první s.r.o. ještě jako středoškolák, s naivní vizí dobýt svět. Dnes je partnerem Vodafone Nápadu Roku, analytikem ve společnosti Pioneers ve Vídni a senior associate v “Investment Readiness” Programu Světové banky. Od roku 2014 vyhledává, i za pomoci vlastního startup intelligence software inovace a deal flow pro společnosti jakými jsou Cisco, Erste Bank, PwC, Telefonica nebo Konica Minolta. Posledních pár let strávil v zahraničí a tak se kromě českého rybníčku seznámil i se startupovými komunitami ve Švýcarsku, Rakousku, Německu, Chorvatsku, Srbsku, Kosovu a Rusku, kde procestoval 10000 km po Transsibiřské Magistrále, aby otestoval vodku a infrastrukturu pro rozvoj digitálních inovací.

Propojuje lidi a technologie, v současnosti jako programový manažer globálního Google pro práci s technickými komunitami po světě. Zakladatel různých komunitních projektů, taktéž někdejší startupista a trenér týmové práce a managementu. Doma má… » Číst vícePropojuje lidi a technologie, v současnosti jako programový manažer globálního Google pro práci s technickými komunitami po světě. Zakladatel různých komunitních projektů, taktéž někdejší startupista a trenér týmové práce a managementu. Doma má hromadu koček a v práci několik punkových týmů.

Architekturu studoval v Brně, kde se narodil a kde dodnes působí, ale také v Grazu a Curychu, po studiích působil ve známém vídeňském ateliéru PPAG. Je držitelem Ceny rektora VUT v Brně a získal cenu Bohuslava Fuchse za nejlepší projekt Fakulty… » Číst víceArchitekturu studoval v Brně, kde se narodil a kde dodnes působí, ale také v Grazu a Curychu, po studiích působil ve známém vídeňském ateliéru PPAG. Je držitelem Ceny rektora VUT v Brně a získal cenu Bohuslava Fuchse za nejlepší projekt Fakulty architektury VUT v Brně. Spolu se Slovákem Michalem Krištofem založil v roce 2010 vlastní studio. Jejich nejznámějšími projekty jsou Český pavilon Expo 2015 v Miláně, komplex Waltrovka v Praze či hlavní nádraží v Brně, ale také například kostel Seslání Ducha svatého v Brně-Líšni. Podílí se i na projektech do USA, Japonska či Dubaje.

Ve společnosti 3M pracuje šestým rokem, začínal na pozici obchodního zástupce, poté měl na starosti
několik divizí. V současnosti je již třetím rokem na pozici inovačního lídra, v jehož
roli implementuje
inovace do firemního…
» Číst víceVe společnosti 3M pracuje šestým rokem, začínal na pozici obchodního zástupce, poté měl na starosti
několik divizí. V současnosti je již třetím rokem na pozici inovačního lídra, v jehož
roli implementuje
inovace do firemního prostředí, pracuje na nových projektech a přístupech a v neposlední řadě propojuje
3M s okolním světem.

Roman Bojko je mezičlánkem mnoha projektů, které spojuje jedna vlastnost - jsou společensky prospěšné.
Roman představil chápání společenské odpovědnosti firem prostřednictvím reálných projektů. Studenti nahlédli do fungování Hubu v Praze a do…
» Číst víceRoman Bojko je mezičlánkem mnoha projektů, které spojuje jedna vlastnost - jsou společensky prospěšné.
Roman představil chápání společenské odpovědnosti firem prostřednictvím reálných projektů. Studenti nahlédli do fungování Hubu v Praze a do projektu Social Impal Award. Objevili firmu Because spolupracující s neziskovými i ziskovými organizacemi. Zjistili, že firma Vodafone má projekt pro začínající podnikatele v oblasti inovačních technologií. Byl zmíněn také ekologicky a sociálně prospěšný projekt KOKOZA , jehož název je složen ze zkratek komunitní kompostování a zahrada. Projekt Zachraň jídlo je dalším společensky odpovědným projektem, který poukazuje na plýtvání jídlem v regionech.

Ladislav Ziburawww.ladislavzibura.cz

Vyprodává sály. Jeho příběh zaujal stovky lidí, jeho facebookový profil se hemží nadšenými reakcemi na jeho přednášky o putování do Santiaga de Compostela, do Říma a do Jeruzaléma. Lístky na jeho projekce mizí stejně rychle, jako lístky na koncert… » Číst víceVyprodává sály. Jeho příběh zaujal stovky lidí, jeho facebookový profil se hemží nadšenými reakcemi na jeho přednášky o putování do Santiaga de Compostela, do Říma a do Jeruzaléma. Lístky na jeho projekce mizí stejně rychle, jako lístky na koncert Rolling Stones. Nyní se poutník Ladislav Zibura podělí nejen o své zážitky, ale především o silnou motivaci s tím spojenou a poradí, kde brát onu vnitřní sílu.

Tomáš Lukavechttp://tomaslukavec.cz/

Tomáš Lukavec se zabývá budováním osobních a firemních značek více než 4 roky. Za tu dobu pracoval s lidmi jako je Mark Dzirasa, Andy Winson, či Bob Proctor. Můžete ho znát především díky kampani Banán za milion, která spustila fenomén budování… » Číst víceTomáš Lukavec se zabývá budováním osobních a firemních značek více než 4 roky. Za tu dobu pracoval s lidmi jako je Mark Dzirasa, Andy Winson, či Bob Proctor. Můžete ho znát především díky kampani Banán za milion, která spustila fenomén budování značky v České republice. Tomáš kampaň odstartoval elektronickou knihou, ve které sdílel svůj příběh a kterou si během 4 týdnů stáhlo více než 30 tisíc lidí. Díky tomu sám na sobě ukázal, jakou sílu má osobní příběh a že stojí za to ho sdílet s ostatními.

Vystudoval teoretickou fyziku a architekturu. V minulosti působil v různých odvětvích od IT po stavebnictví. Zkoumání finančního světa a rakouské školy ekonomie ho přivedlo v roce 2011 k intenzivnímu zájmu o bitcoin a kolem něho vznikající ekosystém… » Číst víceVystudoval teoretickou fyziku a architekturu. V minulosti působil v různých odvětvích od IT po stavebnictví. Zkoumání finančního světa a rakouské školy ekonomie ho přivedlo v roce 2011 k intenzivnímu zájmu o bitcoin a kolem něho vznikající ekosystém. V současné době pracuje v českém bitcoinovém startupu SatoshiLabs, který mj. jako první na světě vytvořil ultrabezpečnou hardwarovou peněžku TREZOR. Je také programovým garantem a organizátorem pravidelné týdenní akce Bitcoin meetup Paralelní Polis v Praze.

Podniká od 18 let, založil nespočet e-shopů a rozjel několik zajímavých projektů. Rád poznává zajímavé a podnikavé lidi, a i proto spustil propojovací Minutový networking.

Moderátor: Martin Zavadilhttp://www.sledujdivadlo.cz/

Založil a vede Sleduj divadlo. Nahrává, prodává a celkově zpřístupňuje divadelní představení celému internetu. Spolupracuje s divadly z celého Česka a Slovenska. V roce 2013 vyhrál soutěž Podnikavá hlava a nedávno nadchnul pro divadlo i Seznam.cz.… » Číst víceZaložil a vede Sleduj divadlo. Nahrává, prodává a celkově zpřístupňuje divadelní představení celému internetu. Spolupracuje s divadly z celého Česka a Slovenska. V roce 2013 vyhrál soutěž Podnikavá hlava a nedávno nadchnul pro divadlo i Seznam.cz. Vzkaz pro řečníky: Rád improvizuje.

Souboj startupy vs. investoři

Znalomat.cz
Game Souvenirs
Knihy s duší
Supervazby.cz

Networking party

Warming-up party

Kdy:16.10 od 17:00

Kde:Best Sportcentrum Olomouc

Přijďte poznat účastníky konference ještě před jejim začátkem! Večírek začne workshopem s Jindříchem Fáborským na téma online marketingu.
-> 300,- vstupné
Registrace povinná zde: http://goo.gl/3fBe40

After party

Kdy:17.10. od 20:00

Kde:Pevnost poznání

Sdílejte své dojmy s těmi, se kterými jste to zažili. Sál, ve kterém přes den budete čerpat informace a dovednosti přeměníme během hodiny na networkingový ráj!

Harmonogram

09:00 - 09:30Opening

09:30 - 10:00DigitalBrain (Cesta k úspěšnému startupu?)

11:15 - 11:45Tomáš Čupr (Jak zaplnit díru na trhu)

12:45 - 13:15Ondřej Chybík (Jak jsme se exportovali)

13:15 - 13:45Daniel Franc (Vedení start-upového týmu)

13:45 - 14:15Roman Bojko (Mám nápad a co teď?)

15:00 - 15:30Souboj startupy vs. investoři

16:15 - 16:45Martin Šíp (Bitcoin, P2P a decentralizace)

16:45 - 17:15Ladislav Zibura (O neposlušnosti)

18:00 - 18:30Petr Ludwig (Zn.: Spokojenost)

18:30 - 18:45Closing

19:00 - 24:00Afterparty v prostorách Pevnosti poznání

08:00 - 09:00Check-in

09:00 - 09:30Opening

09:30 - 10:00DigitalBrain (Cesta k úspěšnému startupu?)

10:00 - 10:30Jan Mašek (Inovace obchodu)

10:30 - 10:45Coffee break

10:45 - 11:15Jitka Zoderová (Jak zhmotnit svůj nápad)

11:15 - 11:45Tomáš Čupr (Jak zaplnit díru na trhu)

11:45 - 12:45Oběd

12:45 - 13:15Ondřej Chybík (Jak jsme se exportovali)

13:15 - 13:45Daniel Franc (Vedení start-upového týmu)

13:45 - 14:15Roman Bojko (Mám nápad a co teď?)

14:15 - 14:30Coffee break

14:30 - 15:00Vlastimil Vodička (Co ten investor vlastně chce?)

15:00 - 15:30Souboj startupy vs. investoři

15:30 - 15:45Coffee break

15:45 - 16:15Tomáš Lukavec (Důležitost osobní značky)

16:15 - 16:45Martin Šíp (Bitcoin, P2P a decentralizace)

16:45 - 17:15Ladislav Zibura (O neposlušnosti)

17:15 - 17:30Coffee break

17:30 - 18:00Petr Krejčí (Hurá! Mám kontakt.. ale co teď?!)

18:00 - 18:30Petr Ludwig (Zn.: Spokojenost)

18:30 - 18:45Closing

18:45 - 19:00Coffee break

19:00 - 24:00Afterparty v prostorách Pevnosti poznání

Workshopy

Roman Bojko je mezičlánkem mnoha projektů, které spojuje jedna vlastnost - jsou společensky prospěšné.
Roman představil chápání společenské odpovědnosti firem prostřednictvím reálných projektů. Studenti nahlédli do fungování Hubu v Praze a do…
» Číst víceRoman Bojko je mezičlánkem mnoha projektů, které spojuje jedna vlastnost - jsou společensky prospěšné.
Roman představil chápání společenské odpovědnosti firem prostřednictvím reálných projektů. Studenti nahlédli do fungování Hubu v Praze a do projektu Social Impal Award. Objevili firmu Because spolupracující s neziskovými i ziskovými organizacemi. Zjistili, že firma Vodafone má projekt pro začínající podnikatele v oblasti inovačních technologií. Byl zmíněn také ekologicky a sociálně prospěšný projekt KOKOZA , jehož název je složen ze zkratek komunitní kompostování a zahrada. Projekt Zachraň jídlo je dalším společensky odpovědným projektem, který poukazuje na plýtvání jídlem v regionech.

Miriam Zábrženskáwww.navodnazivot.cz

Pracuje v oblasti řízení a rozvoje HR a CSR, talent managementu, vzdělávání a rozvoje zaměstnaneckých vztahů. Pracovala například ve společnostech Philip Morris, PwC a VUB Banka, v České republice pomáhala s HR v začínajících malých a středních… » Číst vícePracuje v oblasti řízení a rozvoje HR a CSR, talent managementu, vzdělávání a rozvoje zaměstnaneckých vztahů. Pracovala například ve společnostech Philip Morris, PwC a VUB Banka, v České republice pomáhala s HR v začínajících malých a středních firmách se zaměřením na IT, telco nebo medicínu. V současnosti působí v platformě Byznys pro společnost, spolupracuje s firemním a neziskovým sektorem.

Jindřich Fáborskýhttp://www.faborsky.cz/

Jindřich Fáborský je synonymem digitálního marketingu v Čechách. Kdo by neznal jeho konferenci Marketing Festival?
Věří ve férovou hru a podnikání pro něj má smysl jen když přináší přidanou hodnotu. Proto také preferuje kvalitu nad kvantitou,…
» Číst víceJindřich Fáborský je synonymem digitálního marketingu v Čechách. Kdo by neznal jeho konferenci Marketing Festival?
Věří ve férovou hru a podnikání pro něj má smysl jen když přináší přidanou hodnotu. Proto také preferuje kvalitu nad kvantitou, a to zejména ve vzdělávání. Setkání s ním je inspirací na dlouho dopředu.

Reference

Mgr. Pavel Mráz,   http://www.bforb.cz/

„UP Business Camp je v Olomouckém kraji opravdu výjimečnou událostí pro začínající i uvažující podnikatele. Je plný inspirace, kvalitních informací i následovatelných příběhů. Věřím, že dává a bude dávat všem účastníkům vždy to, pro co si přišli, a hlavně motivaci jít ve svém podnikání, nebo ve svých nápadech stále kupředu. Dobrá práce, díky za ni.“

Zdeňka & Eduard,   http://best-sportcentrum.cz/

„Pro začínající mladé podnikatele skvělý start a načerpání zajímavých informací, pro ostřílené profíky rozšíření obzorů - tak vnímáme UP Business Camp my - Zdeňka & Eduard z BESTu :-) Vstoupit mezi odvážné, kreativní a sebevědomé nadšence je podle našeho názoru tím nejlepším a nejefektivnějším startem, který si člověk může přát. Na viděnou na dalším ročníku campu.“

Nikola Dašková,   http://www.pastichefilmz.org/

„Zúčastnila jsem se minulého ročníku UP Business Campu a opravdu to stálo za to! Natolik obohacující a praktické přednášky, workshopy a především networking vám může nabídnout jedině Business Camp. Opravdu skvělý zážitek!“

Registrace

Tato akce již proběhla. Registrace jsou uzavřeny.

Účast potvrdili

Zdeněk Hejl
Tomáš Halfar
Markéta Malá
Martin Sakala
Kateřina Komárková
Roksolana Ilnycka
Marcela Krajčová Krajčová
Filip Dembický
Michal Hejduk
Zobraz všechny účastníky (164)

Partneři

Generální partner

Partneři konference

Partneři cateringu

Kontakty

Michal Kukučka

+420 732 707 837

michal.kukucka@vtpup.cz