ADOPCE PANENEK UNICEF

ADOPTUJ PANENKU A ZACHRAŇ DÍTĚ!

MOC DĚKUJEME VŠEM, kteří se zúčastnili Adopce panenek UNICEF. Jen díky vám jsme vybrali celkem 13 200 korun, které poputují organizaci UNICEF ČR za účelem očkování dětí v rozvojových zemích.

Každým rokem se díky očkování podaří zachránit život až 3 milionům dětí. Přesto dosud téměř stejný počet dětí umírá na nemoci, kterým lze očkováním předcházet.

Máš chuť to změnit? Pak se zapoj do Adopce panenek, kterou pořádá Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci u příležitosti vystoupení ředitelky UNICEF Pavly Gomba na konferenci UP Business Camp 2016.

Každá panenka představuje jedno dítě, které bude očkováno proti šesti hlavním smrtelným dětským chorobám – spalničkám, záškrtu, černému kašli, tetanu, tuberkulóze a dětské obrně.

Jak se můžeš zapojit? Vyber si alespoň jeden ze tří způsobů.

1) Vytvoř panenku – ozdob ji – odevzdej nebo ji pošli na recepci Vědeckotechnického parku Univerzity Palackého v Olomouci nebo na informační centrum a obchod Univerzity Palackého UPoint do 4.11.2016. Zde bude nabídnuta k adopci. Pozor na pravidla tvorby panenky!

2) Že neumíš šít? Pak si nenech ujít limitovanou edici 50 neozdobených panenek, které si můžeš koupit za 100 Kč a vyzdobit sám doma. 

3) Adoptuj si vytvořenou panenku za 600 Kč a zaplať tím očkování jednomu dítěti. 

Pro více informací navštiv Facebookovou stránku Adoptuj panenku a zachraň dítě anebo nás kontaktuj na emailu katerina.zelinkova@vtpup.cz nebo telefonicky na čísle 585 631 420.

Veškeré vydělané peníze budou odevzdány organizaci UNICEF.

Děkujeme předem za podporu.

Panenky pro UNICEF