Ve Vědeckotechnickém parku Univerzity Palackého v Olomouci se dlouhodobě snažíme vytvořit ideální místo pro podnikání.

Co se u nás děje

Můžete si u nás pronajmout kancelář nebo ji sdílet s ostatními podnikateli. To však není vše. Zamýšlíme se nad tím, jaké jsou ideální podmínky pro začátek a růst podnikání a jsme si jisti, že jednou z důležitých komponent je dostatek inspirace, prostoru pro vzdělávání a potkávání s novými lidmi. V roce 2015 jsme u nás uspořádali 18 akcí pro studenty a zájemce o podnikání začali připravovat přednášky a workshopy z oboru marketingu. V tomto roce nás navštívilo přes 564 lidí nejen z Olomouce, ale i z Prahy, Brna, Ostravy či Slovenska. K čistě marketingovým tématům od října 2012 přidáváme spoustu akcí zaměřených na nadšence do podnikání - studentům, kteří o podnikání přemýšlí nebo lidem, kteří už se ve vodách businessu nějaký ten pátek pohybují.

Za symbolický poplatek či zdarma tak nabídneme účast na akcích rozdělených do třech formátů a těšíme se, že nabídneme místo, kde vznikají osobní i obchodní vazby, kde se lidé inspirují od sebe navzájem a předávají si navzájem know-how. Kombinací univerzitních odborníků a profesionálů z praxe a dalších nabízíme studentům, podnikatelům z olomoucka a našim nájemcům dostupné dlouhodobé vzdělání a nové kontakty.

 

  • Business Know-How

Business Know-How nabízí podnikatelům, zájemcům o podnikání a všem dalším hodnotné know-how předávané zajímavými hosty z celé ČR. Témata vykazují rozmanitost i cílí na rozdílné skupiny, tak abychom nabídli podnětné informace zkušeným freelancerům i začínajícím podnikatelům.

  • Inspirational Evening

Exaktnost ustupuje méně hmatatelné, avšak neméně důležité části života a tedy i podnikání - inspiraci. Ideální formát pro každého, kdo chce získat elán do dalších dní, kdo se chce podívat na své každodenní činnosti trochu z jiného pohledu a přijít možná na úplně nové cesty řešení problémů.

  • Chill out time

Po tvrdé práci, nových znalostech a čerstvě získané inspiraci je čas ještě více zvolnit, odpočnout si při poslechu zajímavého příběhu a případně se s někým novým seznámit. Pojďme si rozšířit obzor a na chvilku zapomenout na podnikání. Co čekat? Může jít o společné promítání dokumentu nebo třeba přednášku člověka, který projel celý svět autostopem.

 

Ze života VTP