Zpět

11. Narozeniny VTP UP

31.květen 2018 (Čtvrtek) Areál VTP UP, Šlechtitelů 21, Olomouc od 15:30 do 21:00

O akci

UP Business Club, firmy Vědeckotechnického parku UP, coworkeři, startupáři, podnikavci a partneři soutěže Podnikavá hlava! Všichni v jeden den na jednom místě! To jsou 11. narozeniny VTP UP!

Oslavte s námi již naše 11. narozeniny!


Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci letos slaví své 11. výročí. Buďte u toho i Vy a přijďte v uvolněné a pohodové atmosféře poznat nové lidi, sdílet své zkušenosti a třeba navázat nové obchodní kontakty či přátelství. Bude pro vás připraveno pohoštění v podobě steaků, zeleninových salátů, piva Chomout a limonády za doprovodu skvělé hudby kapely Goofy Cow. Nesmíme zapomenout ani na naše nejmenší! Pro naše dětičky bude připraven nabitý program od skupiny Smíšek a to hned od začátku - takže caparty s sebou :)

 

Kompletní program Narozenin VTP UP:

Čas

Akce

Popis akce

15:30

Otevření registrace

 Každý účastník dostane registrační pásku.

15:30    - 19:00

Dětský program

 Vy můžete relaxovat a my se postaráme o vaše děti. Máme pro ně připraveno malování na tvář, hry a soutěže, výtvarné tvoření a v neposlední řadě mezi dětmi velmi oblíbené bublinování.

16:00

Rozžhavení roštů a natočení prvního piva

 Masité steaky, různe druhy piva od pivovaru Chomout, nealko nápoje pro šoféry,  abstinenty, děti a usměvavá obsluha k tomu.

16:00    - 21:00

Další atrakce

 Prohlídka 3D tisku, lukostřelba, VTP kvíz, fotkoutek...

17:00    - 18:00

Vyhlášení vítězů soutěže Podnikavá hlava

 Přehlídka nejlepších podnikatelských záměrů, ocenění a poděkování partnerům soutěže.

19:00    - 21:15

Živá hudba + Fireshow

 Koncert skupiny Goofy Cow a Fireshow skupiny Dragers.

 


Pozor! Registrace předem je povinná, abychom se vyhnuli nepříjemnostem a vyšlo na každého. Pro registrované a jejích hosty vstup zdarma. Vstupné na místě pro neregistrované je 300 korun. 

 

Moc se na vás těšíme! =)

 

 

Kontaktní osoba: Jakub Havlín, event manager VTP UP (734 236 488, jakub.havlin@vtpup.cz)

Komentáře

Psát komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.

Zdenek Růžička

Přihlášený uživatel

Občerstvení bylo dosti a bez zbytečných front. Zábava pro malé děti i starší děti v pořádku. Pouze proslov měl být proveden u muzikantů na silnější aparatuře a čelem k publiku. Kdybych nešel kolem, tak jsem ho ani nezaregistroval a ani neslyšel. Celkově hodnotím pozitivně.

Petr Hroch

Přihlášený uživatel

Byl jsem na akci poprvé, nečekané pozvání přineslo nečekaně příjemný zážitek s nečekaně příjemnými lidmi. V dnešní době výjimečně pohodová, nekonfliktní atmosféra, moc fajn aktivity pro děti, dobré pivo atd. pro dospělé. Rád jsem se zapojil do tahání bečky skrze špalír oceněných laureátů, protože riziko vysušení bylo větší než riziko narušení oficiální projevu kohosi funkcionovaného. Ale vážně, bylo to prima a mimo tu pohodu dzcha a těla mi to přineslo i některé zajímavé nápady... Byly tam fakt chytré hlavy. Díky!

Zbyněk Sedlák

Přihlášený uživatel

Tesime se moc. Chteli bychom obnovit vazby z minulych let a potkat nove lidi.

Účast potvrdili

Zobraz všechny účastníky (54)
Jakub Havlín
Dana Jurková
Miroslav Dvořák
Arnošt Rybář
Pavel Hilšer

Miroslav Herinek
Michal Polák
Kateřina Poláková
Vlastimil Chroustovsky
Jan Blažek


Tato akce již proběhla.