Zpět

Business Club představuje: Nela Kubasová

29.červenec 2015 (Středa) Šlechtitelů 21, blok B, uč. 1.14 od 17:00 do 19:00

O akci

Léto je ve znamení UP Business Clubu! Rádi bychom vám proto tentokrát představili jednu ze členů našeho clubu podnikatelů, studentů a vůbec všech podnikavců Univerzity Palackého!Nela Kubasová je autorkou projektu realitní shaker, kterým boří mýty o pasivních příjmech po celé zemi. V rámci clubu tentokrát vystoupí tentokrát na téma "Filosofie pasivních příjmů se zaměřením na nemovitosti". Setkání doporučujeme ale nejen našem UP Business Clubu, ale všem příznivcům tohoto trendu budoucnosti! Je opravdu se na co těšit!

 

Kdo by netoužil po tom, aby mu každý měsíc přistálo na účtu několik tisíc a to "téměř bez práce"? Kouzlo pasivních příjmů v poslední době začíná zažívat na vlastní kůži čím dál více lidí. Proč byste mezi ně nemohli patřit i vy? Přijďte se na workshop dozvědět tipy co udělat pro to, abychom si mohli začít užívat důchodu mnohem dříve, než pro nás chystá stát (jestli teda vůbec nějaký důchod pro nás chystá :-).

V úvodní části workshopu si ukážeme praktické tipy jak začít budovat naši finanční nezávislost a poté se detailněji zaměříme na pasivní příjmy z nemovitostí. Z workshopu si tak odnesete nejen Váš vlastní akční plán, ale také praktické poznatky z oblasti pronajímání bytů - na příkladech z praxe si ukáže, jak eliminovat rizika, jak vyhledávat nemovitosti pod cenou a především jak určit, zda je Vámi vybraná nemovitost tou nejlepší investicí.

Prednášející

Nela Kubasováhttp://www.realitnishaker.cz/uvod

Přednáška:Filosofie pasivních příjmů se zaměřením na nemovitosti

Komentáře

Psát komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.

Tato akce již proběhla.