Zpět

Facebook for heroes

31.březen 2016 (Čtvrtek) uč. 1.04 VTP UP od 16:00 do 18:00

O akci

Proč je Facebook nejsilnější prodejní kanál dneška? A jaké jsou ty nejúčinnější marketingové techniky od dob starobylého Říma? Dozvíte se na pohodové přednášce s Lukášem Dadejem z JoomLabs.

Jste začínající podnikatelé a markeťáci, kteří hledají nebo mají své potencionální zákazníky na Facebooku? Zajímají vás konkrétní marketingové taktiky a tipy, včetně pádných argumentů, proč používat právě Facebook jako hlavní prodejní kanál? Pak je přednáška s Lukášem právě pro vás!

Lukáš je opravdový marketingový hrdina! Nový marketingový specialista projektů Easytask.cz a Know-how-klub.cz má více než 13leté zkušenosti s tvorbou konverzních webových stránek a jejich následnou propagací na Facebooku v Česku i v zahraničí. Více o Lukášovi se dozvíte na jeho Facebooku.

Co si z přednášky odnesete:

  • know-how fungování sociálních sítí
  • vhodné nastavení online propagace
  • předání dlouholetých zkušeností
  • networking skills během pauz ;)

 

Cena přednášky

Cena přednášky je rozdělena do několikati cenových kategorií. Základní cena je 300,-, studenti to pak mají za 100,-. Pro členy UP Business Clubu platí tradiční sleva 20 % - ať jste student či ne. Vybrané peníze slouží na pořízení občerstvení během workshopu a vyrovnání se s přednášejícím. Věříme, že částka to není nijak vysoká. Akce se pro vás snažíme dělat za minimální rozpočet. Investice do vzdělání je navíc vždy ta nejsprávnější!

 

Jak se přihlásit:

Na stránkách Podnikánívolomouci.cz, které slouží jako platforma pro zlepšení podnikatelských podmínek v našem městě, si při rozkliknutí akce Facebook for heroes sjedete dolů na tlačítko přihlásit, které vás přesměruje k přihlášení. Stačí se jednoduše přihlásit za pomocí facebookového účtu a potvrdit účast na workshopu. Jakmile systém přijme vaši platbu, objeví se vaše jméno na seznamu účastníků workshopu. Platit můžete buďto převodem nebo kartou. V případě, že potřebujete ke své účasti fakturu, naleznete ji přímo v nastavení vašeho účtu.V případě problému či nejasností piště na kristyna.machacova@vtpup.cz nebo volejte na 732 707 837. Rádi vám poradíme!

Jedině platba je považována za plnohodnotnou a jedinou možnou registraci, kterou stvrzujete svou účast. Platby na místě nejsou akceptovány!

Účastnický poplatek nazpět nevracíme.

Kontakt:

Kristýna Machačová

+420 732 707 837

kristyna.machacova@vtpup.cz

Soubory ke stažení

Je nám líto, ale pouze účastníci akce mohou prohlížet soubory.

Galerie

Komentáře

Psát komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.

Účast potvrdili

Zobraz všechny účastníky (17)
Julia Prudnikova
Martin Neček
Tomáš Halfar
Roksolana Ilnycka
Gabriela Gabčová

Veronika Vimmerová
Zuzana Matelová
Lukáš Krhánek
Tomáš NavrátilTato akce již proběhla.