Zpět

Girl Power v podnikání

15.říjen 2018 (Pondělí) UPoint, Dům U Černého psa, Horní nám. 12, Olomouc od 18:00 do 19:30

O akci

UP Business Club je zpět a v nejbližší přednášce se můžete těšit na Vlaďku Závrskou, která vám řekne jaké to je, když holka dostane nápad, spojí se s dalšími dvěma a společně ho přivedou na svět?

Vstup ZDARMA =)

Jaké to je, když holka dostane nápad, spojí se s dalšími dvěma a společně ho přivedou na svět? Přijďte si poslechnout byznys příběh Kniholek. Zjistíte, jaká byla jejich cesta od první myšlenky k byznys plánu až po uvedení produktu na trh. Jak náročné je podnikat v kreativním odvětví a realizovat se v dominantně mužském světě? 

Prednášející

Vlaďká Závrskáhttp://tvujknihar.cz

Absolventka Univerzity Palackého, oboru sociologie a žurnalistika. Získala doktorát v oboru sociologie. Pracovala téměř deset let na akademické půdě a ve vzdělávání dospělých. Jako visiting professor působila na americké univerzitě a vrátila se zpět s rozhodnutím začít podnikat. Začala pracovat pro startup z oblasti tech for good a o necelé dva roky později už věděla, že musí rozjet svůj vlastní. Tak vznikl startup Bookcrushes se svým pilotním chytrým zápisníkem knih - Knihářem.

Přednáška:Girl Power v podnikání

Komentáře

Psát komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.

Účast potvrdili

Zobraz všechny účastníky (49)
Michal Kukučka
Jíří Rudolf
Barbora Hortová
Dana Jurkova
Jakub Havlín

Alena Karásková Karásková
Cristina Ederová
Eliška Krahulíková
Tereza Tylová
Silvie Flajzarová

Tato akce již proběhla.