Zpět

Know-how: Pavel Ungr - SEO

03.březen 2016 (Čtvrtek) uč. 1.04, blok B, Vědeckotechnický park - Šlechtit od 16:00 do 18:00

O akci

Tápete v online marketingu? Chcete, aby o vašem byznyse bylo na internetu více a lépe slyšet? Pak je tato přednáška se špičkou v oboru Pavlem Ungrem právě pro vás! :)

Search Engine Optimization (zkratka SEO, optimalizace pro vyhledávače je označení metodiky vytváření a upravování webových stránek takovým způsobem, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro automatizované zpracování v internetových vyhledávačích.

Cílem SEO je získat ve výsledcích vyhledávání lepší pozici (odkaz na stránky bude zobrazen mezi prvními), a tím i četnější a zároveň cílené návštěvníky. Cílem přednášky je pomoci rozvoji vašemu podnikání. 

Pavel Ungr je nezávislý konzultant online marketingu a SEO připraven vám pomoci proniknout i do těch největších tajů online marketingu :)

Co si z workshopu odnesete:

  • on page faktory
  • práce s klíčovými slovy
  • autorita domény
  • CTR
  • relevance
  • uživatelská spokojenost
  • Networking skills během pauz ;)

 

Cena workshopu

Cena workshopu je rozdělena do několikati cenových kategorií. Základní cena je 300,-, studenti to pak mají za 100,-. Pro členy UP Business Clubu platí tradiční sleva 20 % - ať jste student či ne. Vybrané peníze slouží na pořízení občerstvení během workshopu a vyrovnání se s přednášejícím. Věříme, že částka to není nijak vysoká. Akce se pro vás snažíme dělat za minimální rozpočet. Investice do vzdělání je navíc vždy ta nejsprávnější!

 

Jak se přihlásit:

Na stránkách Podnikánívolomouci.cz, které slouží jako platforma pro zlepšení podnikatelských podmínek v našem městě, si při rozkliknutí akce Know-how: Public speaking s Petrou Lípovou sjedete dolů na tlačítko přihlásit, které vás přesměruje k přihlášení. Stačí se jednoduše přihlásit za pomocí facebookového účtu a potvrdit účast na workshopu. Jakmile systém přijme vaši platbu, objeví se vaše jméno na seznamu účastníků workshopu. Platit můžete buďto převodem nebo kartou. V případě, že potřebujete ke své účasti fakturu, naleznete ji přímo v nastavení vašeho účtu.V případě problému či nejasností piště na kristyna.machacova@vtpup.cz nebo volejte na 732 707 837. Rádi vám poradíme!

Jedině platba je považována za plnohodnotnou a jedinou možnou registraci, kterou stvrzujete svou účast. Platby na místě nejsou akceptovány!

Účastnický poplatek nazpět nevracíme.

Kontakt:

Kristýna Machačová

+420 732 707 837

kristyna.machacova@vtpup.cz

 

Prednášející

Pavel Ungrhttp://www.pavelungr.cz/

Špičkový konzultant online marketingu a SEO.

Přednáška:SEO v Olomouci

Soubory ke stažení

Je nám líto, ale pouze účastníci akce mohou prohlížet soubory.

Galerie

Komentáře

Psát komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.

Katerina Dobisikova

Přihlášený uživatel

Dozvěděla jsem se spoustu nových věcí, ale přednášející, i když hned na úvod řekl, že nerad dlouho mluví a bude rád, když budeme mluvit i my, tak vše proletěl strašně rychle, že to bylo až nepřehledné a nedal nám moc prostoru pro doplňující dotazy.

Účast potvrdili

Zobraz všechny účastníky (30)
Jan Pavelka
Petr Sanetrník
Jakub Hrnčíř
Adam Sova
Adéla Měkotová

Lukáš Krhánek
Karel Sýkora
Jana Konečná
Pavla Menšíková
Ivo Opletal

Tato akce již proběhla.