Zpět

Know-how: Petra Lípová - Public speaking

18.únor 2016 (Čtvrtek) uč. 1.04, blok B, Vědeckotechnický park - Šlechtit od 16:00 do 20:00

O akci

Efektivní řečnictví je potřebným nástrojem podnikatele. Workshop je přesně navržen tak, aby zbavil obav z veřejného vystupování a zaměřil se na vůdčí schopnosti jednotlivce. Věnovat se vedle prezentace na veřejnosti budeme také zpětné vazbě – nejen jak ji vyjádřit, ale také přijmout.

Co si z workshopu odnesete:

  • struktura projevu
  • příprava k prezentaci
  • práce s posluchačem/posluchači
  • klíčová tajemství úspěchu
  • řeč těla
  • a v neposlední řadě networking skills během pauz ;)

Cena workshopu

Cena workshopu je rozdělena do několikati cenových kategorií. Základní cena je 300,-, studenti (s sebou studentský průkaz, index nebo ISIC) to pak mají za 100,-. Pro členy UP Business Clubu platí tradiční sleva 20 % - ať jste student či ne. Vybrané peníze slouží na pořízení občerstvení během workshopu a vyrovnání se s přednášejícím. Věříme, že částka to není nijak vysoká. Akce se pro vás snažíme dělat za minimální rozpočet. Investice do vzdělání je navíc vždy ta nejsprávnější! Takže rolling down na tlačítko přihlásit! :)

 

/ během workshopu si budeme přehrávat videa v angličtině, je tedy nutná alespoň pasivní znalost anglického jazyka /

Kontakt:

Kristýna Machačová

+420 732 707 837

kristyna.machacova@vtpup.cz

 

 

 

Prednášející

Petra Lípováhttps://www.nestle.cz/cz

Před pár lety jsem díky fonferenci Train the Trainers objevila svou vášeň pro trénování v oblasti měkkých dovedností. Od té doby se tréninku věnuji profesně ale i ve volném čase. Nejvíce mě baví sdílení zkušeností a techniky, které umožní si jednotlivé dovednosti rychle osvojit. Ráda se podělím o své vědomosti z oblasti prezenzentačních dovedností a garantuji, že nezůstane jen u teorie. Budete se moci inspirovat od světových „public speekrů“ a vše, co se naučíte, si budete moct i hned vyzkoušet.

Přednáška:Public Speaking

Galerie

Komentáře

Psát komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.

Jiří Koller

Přihlášený uživatel

Supr akce, jsem rád, že v ČR existují lidé, kteří jsou ochotni podělit se o své know-how a nechtějí za to velkou sumu. Z workshopu jsem si odnesl hodně pozitvní energie, zvýšil trochu sebevědomí a uvědomil jsi co dělám za chyby při projevu. Co se týče organizace, tak jediné co mi trochu vadilo byl časový skluz, ale jinak občerstvení bylo na 1.

Účast potvrdili

Zobraz všechny účastníky (18)
Jiří Koller
Roman Marek
Veronika Langerová
Jana Štěrbová
David Blahák

Hynek Spurný
Aní Jarošová
David Janeba
Martina Zámostná
Adéla KalčákováTato akce již proběhla.