Zpět

Lifehacking s DOLLERem

26.únor 2019 (Úterý) Pedagogická fakulta UP – malá aula Žižkovo nám. 95 od 17:00 do 18:30

O akci

Každý z nás je stále pod nějakým tlakem. Pořád po nás někdo něco chce. Lepší známky, lepší výkon, více práce. Tak moc se pak někdy snažíme, že zapomeneme sami na sebe.

Každý z nás je stále pod nějakým tlakem. Pořád po nás někdo něco chce. Lepší známky, lepší výkon, více práce. Tak moc se pak někdy snažíme, že zapomeneme sami na sebe. Na to, co doopravdy chceme. A když už to víme, tak zase nevíme, jak se nastavit a jak fungovat, abychom si to mohli splnit. „To dáš, to zvládneš!“ je sice super, ale mě vždy zajímalo jak. A právě o tom bude tato přednáška. 

Co si z přednášky odnesete?
• Jak funguje váš mozek (nebojte, jen nutný základ);
• Jak být efektivní (a přitom si to užít);
• Jak mít více energie (a k tomu ušetřit za Redbully);
• Jak se efektivně učit (zapomeňte na biflování).

 

Prednášející

Jíří Doležalwww.doller.cz

spoluzakladatel projektu motivačního diáře DOLLER, doktorand oboru Finance na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. „Uvědomil jsem si, jak důležité je umět si zorganizovat čas a mít jasnou vizi. Dnes máme přes 100 000 DOLLERů u našich fanoušků a na firmě vidím, jak je klíčové být nastaven na celoživotní vzdělávání a zároveň znát sám sebe, mít dobrou sebeorganizaci a disciplínu.

Přednáška:Lifehacking s DOLLERem

Komentáře

Psát komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.

Laura Lukášová

Přihlášený uživatel

Lifehacking byl přesně tím, v co jsem doufala. Jirka Doležal předal nejen spoustu informací, které sám vyzkoušel, ale hlavně dal všechno do souvislostí. Přehledně vysvětleme, podané. Myslím, že nic víc jsem si ani přát nemohla. Navíc jeho pozitivní přístup a nadšení :-) Prostě skvělé! Moc děkuju nejen vám za zajištění, ale i Jirkovi za čas a za všechno ❤️

Monika Spáčilová

Přihlášený uživatel

Účast potvrdili

Zobraz všechny účastníky (341)
Martina Valachová
Barbora Jurková
Michal Kukučka
Laura Lukášová
Lenka Petrová

Jan Daňa
Jana Rychnovská
Lucie Zbořilová
Kristýna Slováčková
Adriana Latochová
Tato akce již proběhla.