Zpět

Meet up s Tomášem Čuprem

17.březen 2016 (Čtvrtek) Křižkovského 12, Olomouc (uč.1.17) od 16:00 do 18:00

O akci

Diskuzní setkání s jedním z největších současných českých podnikatelů pořádaným Univerzitou Palackého v Olomouci.

Tomáš Čupr se narodil 8. října 1982 v Poličce. Od roku 1985 do roku 2001 let žil ve Svitavách, kde po ZŠ studoval na tamním gymnáziu.

V roce 2001 zahájil studium na VUT v Brně (tehdejší fakulta elektrotechniky a informatiky), které však nedokončil. S týmem dvakrát zvítězil na MČR v počítačové hře Counter Strike a stál u počátků progamingu v ČR.

V roce 2005 se odstěhoval do Velké Británie, kde po sérii prací v továrnách získal práci programátora. V roce 2007 založil se společníkem agenturu zaměřenou na internetový marketing. V roce 2009 svůj podíl prodal a jako CTO přešel do firmy Evolution Funding, kde vytvořil Dealer Zone, produkt, který výrazně změnil trh financování vozidel ve Velké Británii.

Po návratu do ČR založil v roce 2010 Slevomat, v roce 2012 DameJidlo.cz a v roce 2014 Rohlik.cz. V Rohlik.cz navýšil v březnu 2015 svůj podíl na 42 %.

Na konci roku 2014 investoval přes svoji investiční firmu Bizthusasm do Twisto.cz.

Dnes je Tomáš Čupr jedním z nejuznávanějších českých podnikatelů a investorů současnosti. Zakladatel i majitel firem Slevomat, DameJidlo a Rohlik.cz se těší na studenty UP!

Komentáře

Psát komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.

Jaroslava Kubátová

Přihlášený uživatel

To je legrace? Vždyť ta akce neproběhla! Vím, že to není vina organizátorů, ale pana Čupra, který už podruhé odřekl účast pár hodin před akcí. Ale že ještě přišla žádost o hodnocení, to mě překvapilo. A jednu hvězdičku dávám, protože tento systém něpřijímá nulu... jinak samozřejmě minus nekonečno hvězdiček. J. Kubátová

Aní Jarošová

Přihlášený uživatel

Dobrý den, chtěla bych se omluvit na akci jsem přihlášena ale bohužel z časových důvodu se dnes nemohu dostavit. Omlouvám se přeji hezký den Jarošová

Lukáš Fiala

Člen business klubu

Libor Mazáč

Přihlášený uživatel

Účast potvrdili

Zobraz všechny účastníky (93)
Lukáš Krhánek
Adéla Měkotová
Libor Mazáč
Lukáš Kaluža

Honza Střelec
Pavel Bokůvka
Jan Cizek
Tomáš Lekl
Marek Seidler


Tato akce již proběhla.