Zpět

Sales skills workshop

27.duben 2016 (Středa) uč. 1.04 VTP UP od 16:00 do 19:00

O akci

Prodejní dovednosti jsou základem každodenního života. Prodávate všude a pvní věc, kterou jste kdy prodali jste Vy. Nebo máte pocit, že neprodali? Pak je na čase absolvovat workshop na prodejní dovednosti pod taktovkou Veroniky Dohnalové z GrowJob.

Během praktického workshopu se Veronika rozhodně dotkne témat jako jsou:

- sebeprezentace na osobním jednání, případně před publikem na základě postupu "PROČ-JAK-CO"
- práce s emocemi (vyvážení emocí a faktických informací)
- schodový model spolupráce (aneb jak se dostat od ice-breaku k uzavření dohody) + rozebrání jednotlivých bodů

Cena

Cena workshopu je rozdělena do několikati cenových kategorií. Základní cena je 300,-, studenti to pak mají za 100,-. Pro členy UP Business Clubu platí tradiční sleva 20 % - ať jste student či ne. Vybrané peníze slouží na pořízení občerstvení během workshopu a vyrovnání se s přednášejícím. Věříme, že částka to není nijak vysoká. Akce se pro vás snažíme dělat za minimální rozpočet. Investice do vzdělání je navíc vždy ta nejsprávnější!

Jak se přihlásit:

Na stránkách Podnikánívolomouci.cz, které slouží jako platforma pro zlepšení podnikatelských podmínek v našem městě, si při rozkliknutí akce Sales skills sjedete dolů na tlačítko přihlásit, které vás přesměruje k přihlášení. Stačí se jednoduše přihlásit za pomocí facebookového účtu a potvrdit účast na workshopu. Jakmile systém přijme vaši platbu, objeví se vaše jméno na seznamu účastníků workshopu. Platit můžete buďto převodem nebo kartou. V případě, že potřebujete ke své účasti fakturu, naleznete ji přímo v nastavení vašeho účtu.V případě problému či nejasností piště na kristyna.machacova@vtpup.cz nebo volejte na 732 707 837. Rádi vám poradíme!

 

 

Jedině platba je považována za plnohodnotnou a jedinou možnou registraci, kterou stvrzujete svou účast. Platby na místě nejsou akceptovány!

Účastnický poplatek nazpět nevracíme.

Kontakt:

Kristýna Machačová

+420 732 707 837

kristyna.machacova@vtpup.cz

 

 

 

Prednášející

Ing. Veronika Dohnalováhttp://www.growjob.com/uvod/

Veronika pracuje jako senior konzultantka v GrowJOB institute a školitelka v oblasti osobního rozvoje a konkurenceschopnosti. Studovala magisterskou ekonomii na Mendelově univerzitě. Specializuje se na oblasti osobní efektivity a motivace a na aplikování poznatků pozitivní psychologie do praxe. Zabývá se zkoumáním úspěchu v obchodním procesu, 2 roky vedla obchodní týmy a měla na starosti tréninky pro nové obchodníky. Je zakladatelkou prestižní konference Leadership Brno a Leadership Praha, která podporuje téma hodnotového leadershipu v České republice.

Reference: Gardner Denver, Česká spořitelna, Partners, E.ON, Mary Kay, DCT Czech, Outlet Expert, Vysoké učení technické, Masarykova univerzita, Mendelova univerzita, Univerzita Palackého, Jihomoravské inovační centrum, atd.

Přednáška:Sales skills

Soubory ke stažení

Je nám líto, ale pouze účastníci akce mohou prohlížet soubory.

Galerie

Komentáře

Psát komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.

Blanka Poštulková

Člen business klubu

Oceňuji zejména aktivní zapojení účastníků - jejich vlastní představení a společnou diskuzi.

Maciej Smugala

Přihlášený uživatel

Rozhodně to byl přínosný workshop, ale mám pocit, že by jsme od sales skills workshopu mohli dostat více. Ale své účasti, rozhodně nelituji :)

Maciej Smugala

Přihlášený uživatel

Účast potvrdili

Zobraz všechny účastníky (15)
Lukáš Krhánek
Veronika Krahulcová
Dominika Kučerková
Maciej Smugala

Ondřej Ryboň
Roman Marek
Martina Nezdarilikova
Matěj Bl
Net Salvetová


Tato akce již proběhla.