Zpět

SmartUPcamp

25.listopad 2016 (Pátek) AC BALUO, tř. Míru 117, Olomouc od 10:00 do 18:00

O akci

Jsi kreativní, máš spoustu nápadů a hledáš cestu, jak je realizovat? Pokud ti říkají něco slova IoT, Lean Canvas, Industry 4.0, LoRa, tak hledáme právě TEBE!

Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci a Aplikační centrum BALUO spolu s hlavním partnerem České Radiokomunikace a jejich novou radiovou technologií LoRa, pro tebe připravilo intenzivní StartUP Camp 2016, který tě nakopne a pomůže dostat tvoje nápady do reálné podoby.

Pro koho je akce určena?

Pro všechny aktivní studenty Univerzity Palackého (UP)  zajímající se o nové technologie. Studenti UP spojte hlavy dohromady. Hledáme NEJ nápady zaměřené na aplikace moderních technologií LoRa.

Pokud máš zájem o StartUp Camp, přihlas se a přijď 25. 11. 2016 na KICK OFF meeting do AC BALUO (třída Míru 117, Olomouc)!

Představíme ti nové možnosti v oblasti IoT, senzorů, radiové komunikace, Industry 4.0 atd. Na tobě bude, vytvořit tým a vymyslet za 24 hodin nápad na aplikaci v oblasti zdraví, pohybu, sportu a smartcities, který bude zpracovávat data ze senzorů přenášená pomocí radiové technologie Českých Radiokomunikací nazvané LoRa.

V nápadech se meze nekladou! Hledáme reálné projekty s největším potenciálem. Vybereme jen ty nejlepší, které postoupí dál! K dispozici budeš mít příjemné zázemí pro vymýšlení nápadů a networking, včetně mentorů, se kterými budeš moct tvůj projekt konzultovat. Důležité je projít přes DemoDay, kde už to bude jen na tobě nebo tvém týmu, zda si svůj nápad obhájíš!

Vstupné na Kick off meeting je zdarma. Více informací o celém projektu najdeš na www.smartupcamp.cz.

 

Partnerem akce jsou České radiokomunikace. Akce probíhá za finanční podpory Olomouckého kraje.

 

Chceš se na něco zeptat? Kontaktuj nás: David Prycl, AC BALUO, 775 111 781, david.prycl@upol.cz.

Komentáře

Psát komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.

Účast potvrdili

David Prycl
Ladislav Stanke
Martin Schreiber

Tato akce již proběhla.