Rozvíjej technologické možnosti společnosti. Vytvářej hodnoty. Žij opravdovým internetem věcí!

SmartUPcamp

Jsi kreativní, máš spoustu nápadů a hledáš cestu, jak je realizovat? Pokud ti říkají něco slova IoT, Lean Canvas, Industry 4.0, LoRa, tak hledáme právě tebe.

Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci a Aplikační centrum BALUO spolu s hlavním partnerem České Radiokomunikace a jejich novou radiovou technologií LoRa, pro tebe připravilo intenzivní SmartUP Camp 2016, který tě nakopne a pomůže dostat tvoje nápady do reálné podoby.

Pro koho je akce určena?

Pro všechny aktivní studenty Univerzity Palackého (UP)  zajímající se o nové technologie. Studenti UP spojte hlavy dohromady. Hledáme NEJ nápady zaměřené na aplikace moderních technologií LoRa.

Co účastí na campu získáš?

  • informace o nové 4.0 průmyslové revoluci, Internetu věcí a Smartcities
  • mentoring top koučů, kteří z tebe vymáčknou to nejlepší - těš se na Jaroslava Lichtenberga - specialistu na oblast IoT, Radka Hanuše - konzultanta soft skills a managementu, a Zbyňka Melouna - business consultanta
  • zažiješ na vlastní kůži ověřenou metodu Lean Canvas
  • networking
  • moderní zázemí BALUO
  • ti nejlepší získají možnost realizovat svůj projekt a nastartovat ho do fungujícího podnikání

Jak to vše bude fungovat? Co tě vlastně čeká?

Od absolvování nabitého SmartUP Campu Tě dělí jen tři kroky!

 

 

Tvůj krok 1

Pokud máš zájem o SmartUp Camp, přihlas se ZDE a přijď 25. 11. 2016 na KICK OFF meeting do AC BALUO (třída Míru 117, Olomouc)!

Představíme ti nové možnosti v oblasti IoT, senzorů, radiové komunikace, Industry 4.0 atd. Na tobě bude, vytvořit tým a vymyslet za 24 hodin nápad na aplikaci v oblasti zdraví, pohybu, sportu a smartcities, který bude zpracovávat data ze senzorů přenášená pomocí radiové technologie Českých Radiokomunikací nazvané LoRa.

V nápadech se meze nekladou! Hledáme reálné projekty s největším potenciálem. Vybereme jen ty nejlepší, které postoupí dál! K dispozici budeš mít příjemné zázemí pro vymýšlení nápadů a networking, včetně mentorů, se kterými budeš moct tvůj projekt konzultovat. Důležité je projít přes DemoDay, kde už to bude jen na tobě nebo tvém týmu, zda si svůj nápad obhájíš!

Tvůj krok 2

26. - 27. 11. 2016 - SmartUP Camp víkend - vybereme NEJLEPŠÍ NÁPADY!

Tvůj projekt nás zajímá a ty v tom letíš minimálně další dva dny s námi! Čekají tě intenzivní dny, kde svůj projekt budeš dále rozpracovávat a posouvat dopředu až před hlavní porotu (board), kde vyhrává jen ten nejlepší.

Tvůj krok 3

Nejlepší nápady následně skutečně prakticky zrealizujeme společně s Českými Radiokomunikacemi a týmy dostanou další vzdělávací nášup, kde vás čekají odborníci z online tvorby webů, marketingu, komunikace atd., jejich cílem je dotáhnout projekt do reálného rozjezdu.

Kontakty

Organizátorem SmartUP Campu je Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci a Aplikační centrum BALUO. Partnerem Campu jsou České Radiokomunikace. Akce probíhá za finanční podpory Olomouckého kraje.

Chceš se na něco zeptat? Kontaktuj nás: David Prycl, AC BALUO, 775 111 781, david.prycl@upol.cz.

SmartUPcamp