UP Business Camp 20175. ročník konference o cestě k úspěšnému podnikání

Sobota 11. 11. 2017
Prostory Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Tř. 17. listopadu 8
Olomouc
Mapa

Videopozvánka

Rozsahem a kvalitou výjimečná akce v Olomouci

UP Business Camp 2017 je jednodenní konference pro začínající podnikatele a firmy. Její program je rozdělen do čtyř tematických bloků: Z garáže do podnikatelské reality, Podnikání hlavou, Cesta za hranice a Tajemství podnikatelského úspěchu. Kromě samotných přednášek jsou součástí konference rovněž diskuze, workshopy a networkingová setkání.

Přednášející

Blok I - Z garáže do podnikatelské realityJak správně nakročit do světa podnikání?

Každá úspěšná firma někdy začínala, ačkoli začátky bývají těžké. Překonejte počáteční neúspěchy a posuňte se díky nim dál. Inspirujte se příběhy úspěšných lidí, kteří za sebou mají zkušenost se začínající firmou. Jak začali od píky a kam až to dotáhli? Právě to vám přiblíží naši zkušení řečníci. Představí vám svůj koncept podnikatelské reality, a jak byste mohli dosáhnout svého vytouženého výsledku.

Podnikání hlavou

Pokud se říká, že začátky jsou vždy nejtěžší, tak v podnikání to platí dvojnásob. Ačkoli je toto přísloví velice pravdivé, není důvod ztrácet naději a právě proto je tu soutěž, která je pořádána Univerzitou Palackého. Projekt Podnikavá hlava má za cíl podpořit mladé podnikatele v rozjezdu své firmy. V tomto bloku vám také představíme vítěze soutěže Podnikavá hlava 2017 a jeho vítězný nápad. Oficiální výsledky soutěže na http://podnikavahlava.cz/

Blok II - Cesta za hranice

Zkušení podnikatelé vám ukážou, jak prorazit za hranice České republiky. Nasajte zahraniční atmosféru a vydejte se do světa se svým originálním produktem. Proč zkusit zahraničí a jak správně nasměrovat své podnikání v zahraničí? Jaký je rozdíl mezi českým startupovým prostředím a zahraničním startupovým prostředím? I to se můžete dozvědět v tomto přednáškovém bloku.

Blok III - Tajemství podnikatelského úspěchuStojí za podnikáním nějaké tajemství?

Odhodlejte se zrealizovat své sny a probuďte v sobě podnikatelského ducha. Zjistíte, jak a kam správně nasměrovat váš nápad. O své životní příběhy se s vámi podělí tvůrci prosperujících projektů s celorepublikovým přesahem. Odhalí vám nejedno podnikatelské tajemství, které vám může dopomoci k lepším výsledkům.

Radek Hudákwww.slevomat.cz

Radek Hudák je marketing manager ve Slevomatě, kde má zodpovědnost za kampaně s milionovými měsíčními budgety. Kromě toho je letos jedním ze 14 Google Partners Certified Trainers pro Českou republiku a má bohaté zkušenosti s přednášením (Google… » Číst víceRadek Hudák je marketing manager ve Slevomatě, kde má zodpovědnost za kampaně s milionovými měsíčními budgety. Kromě toho je letos jedním ze 14 Google Partners Certified Trainers pro Českou republiku a má bohaté zkušenosti s přednášením (Google performance and branding summit, Marketing festival, Data restart...).

Paul je marketingový mág z Polska, který dělal dlouhodobé strategie značky pro velké firmy jako Orange, HBO, nebo Diners Club International. Dnes taktéž pomáhá různým startupům v jejich začátcích. Kromě toho napsal světově oceňované knihy o… » Číst vícePaul je marketingový mág z Polska, který dělal dlouhodobé strategie značky pro velké firmy jako Orange, HBO, nebo Diners Club International. Dnes taktéž pomáhá různým startupům v jejich začátcích. Kromě toho napsal světově oceňované knihy o marketingu a podělí se s námi o jeho know-how ve storytellingu a budování značky.

Jan Vlachynský je spolumajitelem populárních brněnských podniků Bar, který neexistuje, Super Panda Circus a 4pokoje, jež se staly symbolem gastronomické revoluce města pod hradem Špilberkem.
Ač jako absolvent studia psychologie nikdy předtím…
» Číst víceJan Vlachynský je spolumajitelem populárních brněnských podniků Bar, který neexistuje, Super Panda Circus a 4pokoje, jež se staly symbolem gastronomické revoluce města pod hradem Špilberkem.
Ač jako absolvent studia psychologie nikdy předtím za barovým pultem nestál (podobně jako většina zaměstnanců), dokázal za krátkou dobu vybudovat bary, které sbírají lokální i celonárodní ocenění a udávají tempo tuzemské koktejlové kultuře.

vice-mistr světa ve fotbale do 20 let a podnikatel, za kterým stojí velký příběh. Jako fotbalista působil i v zahraničních klubech a jako podnikatel založil nejen ateliér Delicode, který se specializuje na architekturu a design nábytku, ale také B.Y… » Číst vícevice-mistr světa ve fotbale do 20 let a podnikatel, za kterým stojí velký příběh. Jako fotbalista působil i v zahraničních klubech a jako podnikatel založil nejen ateliér Delicode, který se specializuje na architekturu a design nábytku, ale také B.Y.E. (Beyond Your Expectations), což je developerská firma, která se zaměřuje na stavbu luxusních vil v prestižních pražských lokalitách. Martin Gecov má také na svědomí projekt Šumavská 13, kde ve spolupráci s jeho týmem zrekonstruovali secesní dům na Vinohradech. Fotbal hraje již jen rekreačně a tak se naplno věnuje tomu, co ho baví nejvíce - svému podnikání.

Jíří Doležal a Jan Emlerhttp://doller.cz/

Jirku Doležala a Honza Emlera baví život, osobní rozvoj a na vykání si nepotrpí. Ještě během studia na vysoké škole potřebovali zvládnout time management, osobní rozvoj a s ním spojenou motivaci. Určité možnosti byly, ale pořád jim něco chybělo,… » Číst víceJirku Doležala a Honza Emlera baví život, osobní rozvoj a na vykání si nepotrpí. Ještě během studia na vysoké škole potřebovali zvládnout time management, osobní rozvoj a s ním spojenou motivaci. Určité možnosti byly, ale pořád jim něco chybělo, nebo přebývalo. A tak začali vytvářet svůj vlastní nástroj, DOLLER. Peníze na rozjezd získali pomocí crowdfundingové kampaně, která se stala v roce 2015 5. nejúspěšnější v celé ČR. O 18 měsíců později má jejich motivační diář DOLLER již více jak 37 000 lidí. Můžete si být jistí, že o nich a jejich projektu #zijsvesny ještě určitě uslyšíme.

Jakub Dohnalhttp://www.akdps.cz/

Jakub Dohnal je vedoucí partner advokátní kanceláře DOHNAL PERTOT SLANINA. Ta byla oceněná v Právnické firmě roku 2015 a 2016. Právo studoval a učil v Olomouci, ale i v Katowicích a Berkeley v Kalifornii.
Je členem představenstva Svazu…
» Číst víceJakub Dohnal je vedoucí partner advokátní kanceláře DOHNAL PERTOT SLANINA. Ta byla oceněná v Právnické firmě roku 2015 a 2016. Právo studoval a učil v Olomouci, ale i v Katowicích a Berkeley v Kalifornii.
Je členem představenstva Svazu prodejců a opravářů motorových vozidel ČR a dalších organizací. Ve své praxi se zaměřuje na právní poradenství pro obchodní korporace, podnikatele a freelancery. Velký důraz klade na moderní přístup k advokacii.
Jako lektor je vyhledáván pro praktické pojetí seminářů, kde nezdržuje teorií, ale mluví výhradě o reálných podnikatelských situacích.

Lucy Štruncováwww.lucystruncova.com

Osmnáctiletá Lucy před sedmi lety objevila polymerovou hmotu, které se doteď nepustila. Studuje umění, učí workshopy, píše blog, tvoří kreativní návody, vyrábí autorské kolekce šperků a šíří nadšení o polymerech i díky vlastní firmě, kterou s jejím… » Číst víceOsmnáctiletá Lucy před sedmi lety objevila polymerovou hmotu, které se doteď nepustila. Studuje umění, učí workshopy, píše blog, tvoří kreativní návody, vyrábí autorské kolekce šperků a šíří nadšení o polymerech i díky vlastní firmě, kterou s jejím tátou v roce 2013 založili. LC Tools designuje a vyrábí kvalitní nástroje pro práci s polymery, které si lidé zamilovali po celém světě. V létě tohoto roku Lucy se svým týmem také zorganizovala ojedinělou akci Polymer Week, kdy se do Plzně sjelo přes sto lidí z více než 21 zemí.

Na UP Business Campu bude vyprávět o startu z garáže, až po úspěchy v zahraničí, kterých může dosáhnout každý a v jakémkoliv věku.

Jakub Tížekhttp://jamesgrant.cz/

Jakub je zakladatelem internetové společnosti FairList s.r.o. a dotační společnosti James Grant s.r.o., který dnes investuje většinu své energie do podpory začínajících podnikatelů. Jeho praktické workshopy “Podnikni to!”, ve kterých pomáhá… » Číst víceJakub je zakladatelem internetové společnosti FairList s.r.o. a dotační společnosti James Grant s.r.o., který dnes investuje většinu své energie do podpory začínajících podnikatelů. Jeho praktické workshopy “Podnikni to!”, ve kterých pomáhá účastníkům rozjet si své vlastní reálné záměry a neposadit se z toho přitom na zadek, dnes figurují na 9 českých univerzitách, několika dalších vzdělávacích institucích a mají stovky absolventů. Jakub je také spoluzakladatelem “Nadačního fondu pro vzdělávání a podnikání” a intenzivně se zabývá mentoringem i zkvalitňováním podnikatelských záměrů začínajících podnikatelů#marketing + #podnikání + #startup = #UPBC2017

Networking party

UP Business Camp 2017 Afterparty

Kdy:11.11. 19:30

Kde:U-klub

Afterparty pro účastníky konference UP Business Camp 2017

Harmonogram

8:00–9:00Registrace účastníků

09:00–09:15Zahájení konference

09:15–11:45Blok - Z garáže do podniktelské reality

11:45–12:15Představení vítězů soutěže Podnikavá hlava 2017

12:15–13:15Oběd

13:15–16:15Blok - Cesta za hranice

16:15–18:45Blok - Tajemství podnikatelského úspěchu

18:45–19:00Závěrečné slovo

8:00–9:00Registrace účastníků

09:00–09:15Zahájení konference

09:15–11:45Blok - Z garáže do podniktelské reality

11:45–12:15Představení vítězů soutěže Podnikavá hlava 2017

12:15–13:15Oběd

13:15–16:15Blok - Cesta za hranice

16:15–18:45Blok - Tajemství podnikatelského úspěchu

18:45–19:00Závěrečné slovo

Reference

Viera Dunajová-Jurčová

„UP Business Camp bol pre mňa úžasný čas, kedy som mohla nakuknúť to podnikateľského diania. Uvedomila som si, že naozaj sa dá všetko, keď sa chce. Stačí mať nápad alebo niekedy partiu skvelých kamarátov a nebáť sa neúspechu. Veď predsa každý začiatok je ťažký. Ovocie sa dostaví až postupne. Myslím si, že konferencia zaujala viacerých mladých nadšencov a ja osobne sa teším už na budúci ročník.“

Mgr. Pavel Mráz,   http://www.bforb.cz/

„UP Business Camp je v Olomouckém kraji opravdu výjimečnou událostí pro začínající i uvažující podnikatele. Je plný inspirace, kvalitních informací i následovatelných příběhů. Věřím, že dává a bude dávat všem účastníkům vždy to, pro co si přišli, a hlavně motivaci jít ve svém podnikání, nebo ve svých nápadech stále kupředu. Dobrá práce, díky za ni.“

Martin Schreiber,   www.facebook.com/PoSkole

„Letos jsem se poprvé účastnil UP Business Campu, což rozšířilo mé obzory. Načerpal jsem novou inspiraci do mých vlastních plánů. Dokonce jsem zde potkal kamarádku, do které bych nikdy neřekl, že se zajímá podnikání. Oceňuji kvalitně připravené workshopy, na kterých jsem mohl zlepšit své schopnosti, dozvědět se řadu nových, mnohdy překvapujících informací. K tomu velkou mírou často přispěla přátelská atmosféra po dobu celé konference.“

Zdeňka & Eduard,   http://best-sportcentrum.cz/

„Pro začínající mladé podnikatele skvělý start a načerpání zajímavých informací, pro ostřílené profíky rozšíření obzorů - tak vnímáme UP Business Camp my - Zdeňka & Eduard z BESTu :-) Vstoupit mezi odvážné, kreativní a sebevědomé nadšence je podle našeho názoru tím nejlepším a nejefektivnějším startem, který si člověk může přát. Na viděnou na dalším ročníku campu.“

Nikola Dašková,   http://www.pastichefilmz.org/

„Zúčastnila jsem se minulého ročníku UP Business Campu a opravdu to stálo za to! Natolik obohacující a praktické přednášky, workshopy a především networking vám může nabídnout jedině Business Camp. Opravdu skvělý zážitek!“

Registrace

Vstupné

Early Bird Student + nájemci VTPUP - 750 Kč vč. DPH (od 10.10.2017 je cena 990)

Early Bird Veřejnost - 1490 Kč vč. DPH (od 10.10..2017 je cena 1990)

Členy UP Business Club - 750 Kč vč. DPH (od 10.10.2017 je cena 990)

Pro účast na této akci se prosím přihlaste nebo registrujte.

Přihlásit

Účast potvrdili

Viera Dunajová-Jurčová
Dana Jurková
Jakub Havlín
Petr Kubečka
Jiří Herinek
Barbora Jurkovská
Martina Pastoráková
Natália Tešlarová
Jitka Průšová
Kateřina Dostálová Dostálová
Zobraz všechny účastníky (35)Staňte se i VY členem UP Business Clubu. Pro více info klikněte ZDE

Partneři

Organizátor a generální partner

Mediální partneři

Kontakty

Michal Kukučka

+420 732 707 837

michal.kukucka@vtpup.cz