UP Business Camp 20186. ročník konference o cestě k úspěšnému podnikání

Sobota 24. 11. 2018
Prostory Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Tř. 17. listopadu 12
Olomouc
Mapa

Videopozvánka

Rozsahem a kvalitou výjimečná akce v Olomouci

UP Business Camp 2018 je jednodenní konference pro začínající podnikatele a firmy. Její program je rozdělen do čtyř tematických bloků: Seber odvahu a nastartuj business, Podnikej hlavou, Dokaž, co umíš ve 2 minutách, Založ spin-off, co dokáže změnit svět. Kromě samotných přednášek jsou součástí konference rovněž diskuze, workshopy a networkingová setkání.

Přednášející

Blok I - Založ spin-off, co dokáže změnit světJak změnit svět pomocí spin-off firmy?

Vyvíjíš zajímavou technologii na akademické půdě? Plánuješ zakládat hi-tech startup a nevíš, jak na to? Poradí Ti zkušení matadoři transferu technologií.

Blok II - Seber odvahu a nastartuj businessKdy jindy začít, když ne teď?

Začni podnikat, překonej počáteční neúspěchy a posuň se díky nim dál. Inspiruj se příběhy úspěšných. Uč se od zkušených, kteří začali od píky a kam to díky jejich odhodlání dotáhli.

Blok III. - Podnikání hlavouNápadem k reálnému businessu

Pokud se říká, že začátky jsou vždy nejtěžší, tak v podnikání to platí dvojnásob. Ačkoli je toto přísloví velice pravdivé, není důvod ztrácet naději a právě proto je tu soutěž, která je pořádána Univerzitou Palackého. Projekt Podnikavá hlava má za cíl podpořit mladé podnikatele v rozjezdu své firmy. V tomto bloku vám také představíme vítěze soutěže Podnikavá hlava 2018 a jeho vítězný nápad. Oficiální výsledky soutěže byly zveřejněny 31. 5. 2018 na webu podnikavahlava.cz

Blok IV. - Dokaž, co umíš ve 2 minutáchMáš nápad? Zapoj se!

Souboj startupů na univerzitní půdě o nejlepší pitch. Finalisté budou mít možnost prezentovat svůj startup před investory a hvězdnou porotou na Business plese v Olomouci 25. 1. 2019.

Milan Formánekredbull.com

Milan Formánek tvoří 12 let mediální business firmy Red Bull. Otestoval různé marketingové přístupy na více jak 200 projektech a pomohl přes 100 světovým sportovcům a umělcům. Věnuje se také konzultacím startupů i mezinárodních brandů, rozjel… » Číst víceMilan Formánek tvoří 12 let mediální business firmy Red Bull. Otestoval různé marketingové přístupy na více jak 200 projektech a pomohl přes 100 světovým sportovcům a umělcům. Věnuje se také konzultacím startupů i mezinárodních brandů, rozjel marketing úspěšné módní značce ODIVI (Forbes 30pod30). Namíchal tuto praxi s teorií 300+ obchodních audio knížek, navštívil 50 zemí a jako optimista s otevřenou myslí rád sdílí své zkušenosti.

René Mullerfaencyfries.cz

René je spoluzakladatelem sítě provozoven FÆNCY FRIES, které se specializují na výrobu hranolek z čerstvých brambor transparentním postupem přímo před zraky hostů. Vyrostl v Ostravě, vystudoval univerzitu v nizozemském Haagu, a momentálně se stará… » Číst víceRené je spoluzakladatelem sítě provozoven FÆNCY FRIES, které se specializují na výrobu hranolek z čerstvých brambor transparentním postupem přímo před zraky hostů. Vyrostl v Ostravě, vystudoval univerzitu v nizozemském Haagu, a momentálně se stará o dynamickou expanzi FÆNCY FRIES do dalších měst a okolních států.

Libor Hořenítoprecepty.cz

Libor Hoření je mladý podnikatel od doby, kdy v 17ti letech založil dnes největší internetovou kuchařku v ČR - toprecepty.cz, podle které vaří přes 2,5 milionu lidí za měsíc. Později založil několik dalších firem a dnes dává část svého zisku zpět do… » Číst víceLibor Hoření je mladý podnikatel od doby, kdy v 17ti letech založil dnes největší internetovou kuchařku v ČR - toprecepty.cz, podle které vaří přes 2,5 milionu lidí za měsíc. Později založil několik dalších firem a dnes dává část svého zisku zpět do společnosti formou Dobrokávy - pojízdné kavárny v Brně, kde se za kávu neplatí penězi, ale dobrým skutkem.

Šimon Pelikánplavbyolomouc.cz

Šimon Pelikán stojí za projektem Plavby Olomouc, v rámci kterého organizuje vyhlídkové plavby na Ololodích Kordulce a Marii Terezii. Na vodní hladině organizuje i multižánrový festival Řeka má duši. Od roku 2016 brázdí též v olomouckých uličkách… » Číst víceŠimon Pelikán stojí za projektem Plavby Olomouc, v rámci kterého organizuje vyhlídkové plavby na Ololodích Kordulce a Marii Terezii. Na vodní hladině organizuje i multižánrový festival Řeka má duši. Od roku 2016 brázdí též v olomouckých uličkách jeho pivní bar Ološlap . Tento rok získal Pelikán od města Olomouc Cenu za Počin roku 2017.

Vlaďka Závrskátvujknihar.cz

Absolventka Univerzity Palackého, oboru sociologie a žurnalistika. Získala doktorát v oboru sociologie. Pracovala téměř deset let na akademické půdě a ve vzdělávání dospělých. Jako visiting professor působila na americké univerzitě a vrátila se zpět… » Číst víceAbsolventka Univerzity Palackého, oboru sociologie a žurnalistika. Získala doktorát v oboru sociologie. Pracovala téměř deset let na akademické půdě a ve vzdělávání dospělých. Jako visiting professor působila na americké univerzitě a vrátila se zpět s rozhodnutím začít podnikat. Začala pracovat pro startup z oblasti tech for good a o necelé dva roky později už věděla, že musí rozjet svůj vlastní. Tak vznikl startup Bookcrushes se svým pilotním chytrým zápisníkem knih - Knihářem.

???

Nechte se překvapit a sledujte stránky UPBC 2018, kde v nejbližší době odhalíme další tváře ze světa startupů, marketingu, businessu, se kterými se budete moci naživo setkat právě na UPBC 2018!

Networking party

Casting na Business ples 2019

Kdy:24. 11. 2018

Kde:Přírodovědecká fakulta Univerzity Palackého v Olomouci Tř. 17. listopadu 12

Casting na Business ples 2019 bude probíhat formou pitche, ve kterém soutěžící představí svůj nápad před zkušenou porotou, přičemž 3 nejlepší soutěžící postoupí na Business ples, kde budou soutěžit o velmi hodnotné ceny.

Harmonogram

8:00 - 9:00Registrace účastníků + snídaně (pro účastníky s celodenní vstupenkou)

9:00 - 9:15Zahájení konference

9:20 - 11:50Blok I. - Založ spin-off, co dokáže změnit svět

11:50 - 13:30Oběd (pro účastníky s celodenní vstupenkou)

13:30 - 16:00Blok II. - Seber odvahu a nastartuj business

16:00 - 16:20Blok III. - Podnikej hlavou

16:20 - 17:00Coffee Break

17:00 - 18:40Blok IV. - Dokaž, co umíš ve 2 minutách (startup pitch)

18:40 - 18:50Ukončení konference

8:00 - 9:00Registrace účastníků + snídaně (pro účastníky s celodenní vstupenkou)

9:00 - 9:15Zahájení konference

9:20 - 11:50Blok I. - Založ spin-off, co dokáže změnit svět

11:50 - 13:30Oběd (pro účastníky s celodenní vstupenkou)

13:30 - 16:00Blok II. - Seber odvahu a nastartuj business

16:00 - 16:20Blok III. - Podnikej hlavou

16:20 - 17:00Coffee Break

17:00 - 18:40Blok IV. - Dokaž, co umíš ve 2 minutách (startup pitch)

18:40 - 18:50Ukončení konference

Reference

Viera Dunajová-Jurčová

„UP Business Camp bol pre mňa úžasný čas, kedy som mohla nakuknúť to podnikateľského diania. Uvedomila som si, že naozaj sa dá všetko, keď sa chce. Stačí mať nápad alebo niekedy partiu skvelých kamarátov a nebáť sa neúspechu. Veď predsa každý začiatok je ťažký. Ovocie sa dostaví až postupne. Myslím si, že konferencia zaujala viacerých mladých nadšencov a ja osobne sa teším už na budúci ročník.“

Mgr. Pavel Mráz,   http://www.bforb.cz/

„UP Business Camp je v Olomouckém kraji opravdu výjimečnou událostí pro začínající i uvažující podnikatele. Je plný inspirace, kvalitních informací i následovatelných příběhů. Věřím, že dává a bude dávat všem účastníkům vždy to, pro co si přišli, a hlavně motivaci jít ve svém podnikání, nebo ve svých nápadech stále kupředu. Dobrá práce, díky za ni.“

Martin Schreiber,   www.facebook.com/PoSkole

„Letos jsem se poprvé účastnil UP Business Campu, což rozšířilo mé obzory. Načerpal jsem novou inspiraci do mých vlastních plánů. Dokonce jsem zde potkal kamarádku, do které bych nikdy neřekl, že se zajímá podnikání. Oceňuji kvalitně připravené workshopy, na kterých jsem mohl zlepšit své schopnosti, dozvědět se řadu nových, mnohdy překvapujících informací. K tomu velkou mírou často přispěla přátelská atmosféra po dobu celé konference.“

Zdeňka & Eduard,   http://best-sportcentrum.cz/

„Pro začínající mladé podnikatele skvělý start a načerpání zajímavých informací, pro ostřílené profíky rozšíření obzorů - tak vnímáme UP Business Camp my - Zdeňka & Eduard z BESTu :-) Vstoupit mezi odvážné, kreativní a sebevědomé nadšence je podle našeho názoru tím nejlepším a nejefektivnějším startem, který si člověk může přát. Na viděnou na dalším ročníku campu.“

Nikola Dašková,   https://www.afo.cz/

„Zúčastnila jsem se minulého ročníku UP Business Campu a opravdu to stálo za to! Natolik obohacující a praktické přednášky, workshopy a především networking vám může nabídnout jedině Business Camp. Opravdu skvělý zážitek!“

Registrace

Volných míst: 136 z 150

Vstupné

Early Bird Studenti + nájemci VTPUP - 490 Kč vč. DPH (zahrnuta snídaně a oběd ve formě bufetových stolů, cena platí do 4.11.2018)

Early Bird Veřejnost - 1090 Kč vč. DPH (zahrnuta snídaně a oběd ve formě bufetových stolů, cena platí do 4.11.2018)

Early Bird UP Business Club (jste absolventem UP? Staňte se členem UP Business Clubu zdarma) - 490 Kč vč. DPH (zahrnuta snídaně a oběd ve formě bufetových stolů, cena platí do 4.11.2018.)

Pro účast na této akci se prosím přihlaste nebo registrujte.

Přihlásit

Účast potvrdili

Barbora Jurkovská
Filip Auinger
Petr Kubečka
Petr Suchomel
Dominika Knappová
Karla Pustějovská
Dana Jurkova
Martina Novotná
Jana Doležílková
Zobraz všechny účastníky (14)Staňte se i VY členem UP Business Clubu. Pro více info klikněte ZDE

Partneři

Organizátor a generální partner

Mediální partneři

Kontakty

Jakub Havlín

+420 734 236 488

jakub.havlin@vtpup.cz

Michal Kukučka

+420 732 707 837

michal.kukucka@upol.cz